Inna królową dance! Tym sukcesem potwierdziła swoją klasę

i

Autor: Global Records Poland Inna królową dance! Tym sukcesem potwierdziła swoją klasę

GWIAZDY

Inna królową dance! Tym sukcesem potwierdziła swoją klasę

2023-06-01 9:40

INNA to niekwestionowana królowa dance. Każdy kolejny utwór artystki staje się hitem, podbijając światowe listy przebojów. Nie inaczej było w przypadku "Up", który przez wiele tygodni wybrzmiewał w radiach na całym świecie. Teraz numer ten - w wersji z Sean’em Paul’em - stał się prawdziwym TikTokowym viralem w Azji. Użytkownicy stworzyli już ponad 830 tysięcy filmów z użyciem tego dźwięku!

Spis treści

  1. Inna - trend w internecie

Ten i inne sukcesy artystki znajdują potwierdzenie w Spotify’owych liczbach. INNA przekroczyła właśnie 9 milionów miesięcznych słuchaczy, co oznacza, że jest obecnie najczęściej słuchaną artystką ze wschodniej Europy na tej platformie. Dodatkowo, utwór "Rock My Body", który powstał przy współpracy z DJ’em R3HAB oraz Sash!, stał się międzynarodowym hitem, plasując się na #184 pozycji światowego Shazama i wśród 100 najczęściej wyszukiwanych utworów w Czechach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji i Finlandii. Numer łącznie zebrał ponad 10 milionów streamów i znalazł się w Top100 radiowego Airplay’a w: Turcji, Estonii, Francji, WNP, Chorwacji, Bułgarii i na Litwie.

Nowości Muzyczne 2023 - LISTA: ZAGRANICZNE, POLSKIE, HITY, GORĄCE PREMIERY

Jann wystąpił w Sopocie. Zapytaliśmy o plany!

Inna - trend w internecie

Teraz przed INNĄ lato pełne koncertów. Artystka wystąpi w takich krajach, jak: Turcja, Hiszpania, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Finlandia, Wielka Brytania, Łotwa.

INNA to jedna z najpopularniejszych artystek w Rumunii, która może pochwalić się także imponującą międzynarodową karierą. Na swoim koncie ma ponad 10 miliardów wyświetleń/ streamów oraz współpracę z takimi artystami jak: J Balvin, Pitbull, Daddy Yankee, Flo-Rida, Yandel , Alok, Timmy Trumpet czy Sofi Tukker.W 2022 roku INNA osiągnęła kolejny ogromny sukces. Stała się artystką, która na tamten moment posiadała największą ilością klipów na YouTube (269) z minimum 1 milionem wyświetleń, a także największą liczbę wyświetleń na Youtube w całej Europie – poza UK (według Kworb).