INNA dzieli się pozytywną energią na wiosnę. Piosenka Stuck in Limbo przedpremierowo!

i

Autor: Global Records INNA dzieli się pozytywną energią na wiosnę. Piosenka "Stuck in Limbo" przedpremierowo!

POSŁUCHAJ

INNA dzieli się pozytywną energią na wiosnę. Piosenka "Stuck in Limbo" przedpremierowo!

2024-02-15 14:47

Jesteście gotowi?! Przed Wami utwór - petarda, który swoimi brzmieniami przywołuje głośno lato! To za sprawą rumuńskiej artystki INNA i jej singla "Stuck In Limbo", który powstał we współpracy z VINAI i jayover. Jak brzmi nowa piosenka rumuńskiej supergwiazdy? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Ta elektryzująca współpraca znanych artystów: INNA, VINAI i jayover ma duże szanse na zdominowanie parkietów tanecznych wiosny, ale i tegorocznego lata. To kawałek wypełniony hipnotyzującymi melodiami i zaraźliwymi rytmami. Rozpoczyna się żywym, pulsującym beatem, który od razu przyciąga uwagę słuchacza a charakterystyczny wokal, który ma INNA dopełnia całości. Piosenka jest imponującym remake'iem przeboju "Piano in the Dark" Brendy Russell, napisali Brenda Russell, Scott Cutler, Jeff Hull, Ida Botten, Molly Irvine, Giacomo Uber a wyprodukowali VINAI, Giacomo Uber i Andy Dust.

Studenci z Chin zaśpiewali piosenkę sanah po polsku! Internauci pieją z zachwytu!

Inna powraca z hitem na wiosnę! Oto "Stuck in Limbo"

Inna - piosenka Stuck In Limbo

  • Nie mogę się doczekać kiedy „Stuck In Limbo” zawładnie klubami i festiwalami, powiedziała INNA.
  • Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zaszczyceni, że mieliśmy okazję współpracować z INNA przy tej piosence. To dla nas coś wyjątkowego, powiedzieli członkowie VINAI.
  • To była ogromna przyjemność współpracować z INNA i VINAI przy tym utworze. Mam nadzieję, że wy także pozytywnie przyjmiecie ten kawałek, dodał jayover.

W ubiegłym roku INNA wydała z R3habem "Rock My Body"; utwór, który zdominował listy przebojów we Francji, a także w Turcji, Holandii, Norwegii, Finlandii, oraz "Freak" z Tujamo. Ponadto, piosenka "VKTM", która powstała we współpracy z Sickotoyem i TAG, znalazła się w kampanii promocyjnej Victoria's Secret ICON, a w której udział wzięły najpopularniejsze międzynarodowe modelki: Gisele Bundchen, Naomi Campbell, Emily Ratajkowski, Hailey Rhode Baldwin Bieber, Candice Swanepoel, Adriana Lima i Adut Akech Bior.

Sia i Kylie Minogue łączą siły w hitowym "Dance Alone". Ten kawałek wchodzi do głowy!

Inna - muzyka, piosenki, kariera

INNA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystek z Rumunii, robiąca imponującą międzynarodową karierę. Na swoim koncie ma też ponad 10 miliardów wyświetleń i odsłuchań oraz ponad 7 milionów subskrybentów na YouTube, a także ponad 11 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify. To także rekord dla rumuńskiej artystki, potwierdzony repertuarem pełnym znanych i cenionych hitów na całym świecie. W swoim muzycznym portfolio ma ponad 1000 koncertów z udziałem znanych artystów zarówno z Rumunii, jak i spoza kraju, takich jak J Balvin, Pitbull, Daddy Yankee, FloRida, Yandel, Alok, Timmy Trumpet, Sofi Tukker i inni.

VINAI - muzyka, piosenki, kariera

VINAI to włoski duet EDM, założony w 2011 roku, którego skład tworzą bracia , DJ - e i producenci, Alessandro Vinai i Andrei Vinai . Słyną z e współpracy z e znanymi DJ-ami na całym świecie, takimi choćby jak Hardwell, R3hab, Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike. Są także stałym punktem w lineupie festiwali takich jak Ultra Music czy Tomorrowland.

Giacomo Uber - muzyka, piosenki, kariera

Giacomo Uber, znany również jako jayover, miał okazję pokaza ć sw ój wyjątkowy talent , umiejętności i zaangażowanie zarówno jako autor , jak i producent, pracując nad wydawnictwami znanych artystów z całego świata , takich jak : R3HAB, Gabry Ponte, Sigala, Ella Henderson, Glockenbach, Martin Jensen, MOLOW, Rompasso, HUG EL, Tungevaag, LUM! X, Moss Kena, Möwe, Harris & Ford, MOTi, Georgia Ku i wielu innych , zdobywając ponad 380 milionów streamów na Spotify, 3 złote płyty i plasując się na listach przebojów w całej Europie