Influencerka, Youtuberka czy TikTokerka? Który zawód pasuje do Ciebie najbardziej? QUIZ

2020-06-28 15:02 Ewelina Kulasza
Instagram
Autor: pixabay.com

Social media to codzienność dla młodego pokolenia. To nie tylko miejsce gdzie zaspokoją nudę, ale również zainspirują się ciekawymi rzeczami. Ponadto wiele młodych osób wybija się w ostatnim czasie właśnie przez internet i robi wielką karierę. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, który internetowy zawód pasuje do Ciebie najbardziej. Może byłabyś idealną TikTokerką, Youtuberką, a może Influencerką?

Influencerka, Youtuberka czy TikTokerka? Który zawód pasuje do Ciebie najbardziej? Rozwiąż quiz na ESKA.pl i przekonaj się, w którym miejscu zaistniałabyś najbardziej. W dobie internetu oraz popularności wielu aplikacji, użytkownicy mają możliwość kreatywnie spędzać wolny czas. Nowości które się pojawiają nie tylko odsuwają nudę na bok, ale przede wszystkim dostarczają oryginalną rozrywkę. Warto nakreślić, że każda aplikacja jest inna i ma coś w sobie. Na TikToku można tańczyć do woli, na Instagramie przeglądać i publikować zdjęcia, a na YouTube czerpać wiedzę i oglądać dosłownie wszystko! W ostatnim czasie bardzo popularne jest zarabianie w sieci. Osoby, które mają na siebie oryginalny plan mogą nie tylko stać się znane w sieci, ale również mieć z tego także korzyści majątkowe.

Rozwiąż nasz quiz poniżej i zobacz, w której roli odnalazłabyś się najlepiej. Być może do Twojej osoby idealnie pasuje zawód Influencerka? A może wolałabyś być Youtuberką lub TikTokerką? Nie czekaj ani dłużej - sprawdź w czym byłabyś najlepsza. Do dzieła!

Najnowsze