Imanbek i Wiz Khalifa mają HIT ZIMY?! Ordinary Life mocną propozycją

2022-01-28 14:59
Imanbek i Wiz Khalifa mają HIT ZIMY?! Ordinary Life mocną propozycją
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Imanbek i Wiz Khalifa mają HIT ZIMY?! Ordinary Life mocną propozycją

Genialny taneczny producent Imanbek, hiphopowy gwiazdor Wiz Khalifa, fantastyczna wokalistka KIDDO i popularny rosyjski producent KDDK połączyli siły, by stworzyć eklektyczny gatunkowo hit. Mieszanka stylów nieprzeciętnych muzyków doprowadziła do powstania singla Ordinary Life.

Nowości Muzyczne 2022: Mocne rapowe wersy Wiza i niebiański głos KIDDO obudowano pop-rockowym brzmieniem. Za utwór odpowiada Imanbek, czyli pogromca list hitów, co zawdzięcza w dużej mierze multiplatynowemu remiksowi Roses. Naprawdę nazywa się Imanbek Zeikenov i pochodzi z Kazachstanu. Chociaż ma zaledwie 21 lat już został wyróżniony Grammy. Jak brzmi utwór Ordinary Life? Przekonajcie się poniżej.

Kokieterka na obozie Teamu X. Internauci MOCNO zniesmaczeni

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Wiz Khalifa genialnie łączy popowe refreny, bezsprzeczny urok oraz hiphopowy luz i pewność siebie. Pochodzący z Pittsburgha raper ma na koncie multiplatynowe płyty, Grammy i nominację do Złotego Globu.

KDDK to producencki projekt tworzący muzykę elektroniczną i hiphopową. Pod pseudonimem kryje się Kirill Dzham, znany z rozmaitych kooperacji i niemal bezbłędnego wyczucia, jeśli chodzi o nagrywanie piosenek podbijających listy przebojów.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

KIDDO to szwedzka wokalistka i autorka piosenek, która już od pewnego czasu przykuwa uwagę swym niezaprzeczalnym talentem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze