Ile siekaczy ma dorosły człowiek? Pytanie w Milionerach

2017-07-13 16:35

Ile siekaczy ma dorosły człowiek? Takie pytanie w Milionerach usłyszał jeden z uczestników. Jeśli chcesz wiedzieć, jaka była prawidłowa odpowiedź to wejdź na ESKA.pl!

Ile siekaczy ma dorosły człowiek o pełnym zdrowym uzębieniu? To pytanie, z którym musiał się zmierzyć Damian Rubaj z Halinowa w dziewiątym odcinku popularnego programu Milionerzy. Uczestnik zaznaczając poprawną odpowiedź miał szansę wygrać 10 tysięcy złotych. Na ekranie, po przeczytaniu pytania, pojawiły się cztery proponowane odpowiedzi:

A 3
B 8
C 12
D 18

Milionerzy - jak się zgłosić?

Autor: brak danych

Milionerzy to teleturniej, który zyskał ogromną popularność na całym świecie. W polskiej telewizji Milionerzy ponownie pojawili się w 2017 roku po kilku latach nieobecności. Nowa edycja emitowana od poniedziałku do czwartku przyciągała przed TV miliony widzów.

Damian Rubaj po usłyszeniu pytania nie był pewny poprawnej odpowiedzi i stwierdził, że najprościej będzie policzyć siekacze u siebie. Po chwili liczenia i zastanawiania się Damian obstawił odpowiedź C. Niestety, okazało się, że liczenie własnych zębów nic nie dało, a Damian Rubaj przeliczył się i to aż o 4 siekacze. W przypadku tego pytania poprawna była odpowiedź B, czyli 8. Udzielając błędnej odpowiedzi uczestnik stracił 4 tysiące i z programem pożegnał się wygrywając gwarantowany tysiąc.

Najnowsze