Ile Doda bierze za koncert? Astronomiczna cena za zaśpiewanie 3 piosenek!

i

Autor: AKPA Ile Doda bierze za koncert? Astronomiczna cena za zaśpiewanie 3 piosenek!

GWIAZDY

Ile Doda bierze za mini-koncert? Astronomiczna kwota za zaśpiewanie 3 piosenek!

2024-03-26 13:58

Koncerty Dody to duża dawka tańca, zabawy i pozytywnej energii, a to wszystko w rytm najgorętszych hitów, które w ostatnich miesiącach podbiły zestawienia sprzedaży. Artystka występuje w trakcie telewizyjnych imprez oraz festiwali, ale nie daje występów z okazji dni danego miasta. Jak się jednak okazuje, niechętnie, ale wokalistka może wystąpić też na imprezie firmowej. Kwota jednak za piętnastominutowe show może niektórych zniechęcić.

Spis treści

  1. Ile bierze Doda za koncert? KWOTA

Na zarobki gwiazd muzyki wpływ mają różne czynniki. Chociażby sprzedaż fizyczna oraz cyfrowa utworów, dystrybucja merchu, czy spotykanie się z publicznością, czyli koncertowanie. To właśnie za występy na żywo artyści dostają najwięcej pieniędzy. Tak naprawdę to, ile zarabiają gwiazdy na koncertach jest zależne od tego, ile hitów mają na koncie oraz jaką popularnością cieszą się w internecie. Niedawno za sprawą autora kanału Sprawdzam Jak na YouTube dowiedzieliśmy się bardzo dokładnie, ile za występ na weselu chcą gwiazdy disco-polo, ile biorą standuperzy, a ile żądają raperzy za show na osiemnastce. Dzięki temu wiemy, ile bierze Smolasty za koncert na urodzinach i kwota zdecydowanie przyprawia o zawrót głowy. Równie duże emocje może wywołać kasa, jaką chce team Dody za mini-koncert, czyli zaśpiewanie trzech utworów.

Doda na gorąco po występie w Opolu. Kara TVP nie była adekwatna?

Ile bierze Doda za koncert? KWOTA

Dymitr Błaszczyk nagrał film, za sprawą którego dowiadujemy się, ile pieniędzy biorą wokalistki za koncert. Youtuber zadzwonił do managerów koncertowych poszczególnych gwiazd polskiej sceny muzycznej pod pretekstem zorganizowania imprezy firmowej z ich udziałem. Widzowie wiedzą już, że Ewelina Lisowska występuje za 25 tysięcy złotych, firmówka z Ewą Farną w roli głównej to natomiast 55 tysięcy złotych, a za występ zespołu Bajm trzeba zapłacić 85 tysięcy złotych. W przypadku tych dwóch ostatnich należy pamiętać, iż występują one w pełnym składzie, więc ta kwota się rozkłada na kilka, jak nie kilkanaście osób. Do każdej z tych kwot należy doliczyć hotel oraz wyżywienie.

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

Największą uwagę internautów przykuła jednak kwota za występ Dody. Honorarium popularnej wokalistki za trzy utwory, około 15-minutowe show wynosi 50 tysięcy złotych netto i ani grosza mniej. Dodatkowo organizator musi zapewnić obiad i nocleg całej ekipie, z którą piosenkarka przyjedzie. Czy to jest dużo? Możecie ocenić głosując w sondzie poniżej.

Sonda
Czy 50 tysięcy złotych za 3 piosenki Dody, to dużo?