Ikarus Feel i Mateusz Socha łączą siły! "Ti-nder" to most łączący żart i wartościowy przekaz

2022-08-11 9:38
Ikarus Feel / Mateusz Socha
Autor: Materiały prasowe

Jesteśmy świadkami niecodziennej, ale już wiemy, że bardzo udanej współpracy muzycznej. Ikarus Feel, zwycięzcy ubiegłorocznego festiwalu w Jarocinie, znani z niezwykle dobrze przyjętej pierwszej płyty pt. „Tokyo” (zarówno przez fanów jak i recenzentów) zaprosili do nowego utworu popularnego stand upera Mateusza Sochę. Co z tego wyszło?

„Ti-nder” – wspólny utwór Ikarus Feel i Mateusza Sochy! Takiego numeru i połączenia chyba nikt się nie spodziewał. Nowa piosenka zapowiada całkiem nowy materiał od Ikarus Feel. Może on być pewnym zaskoczeniem dla tych, którzy dobrze znają brzmienie zespołu, ale jak mówi wokalista Daniel Goral - "Jest to na pewno piosenka obok której nie przechodzi się obojętnie. Łączymy w niej muzykę alternatywna i stand up. Pomimo całej tej żartobliwej otoczki można się spodziewać tez swego rodzaju refleksji podanej w formie żartu. Wydaje mi się że mogę to spuentować cytatem znanym i lubianym, „tego nikt się nie spodziewał”, ale tym razem na poważnie.". Sprawdźcie, jak brzmi wspólna piosenka z Mateuszem Sochą.

YouNotUs x Louis III vs Bellini | ESKA XD - Ale to już było! #54

Ikarus Feel i Mateusza Socha łączą siły!

Panowie z Ikarus Feel opowiedzieli, jak doszło do tej niecodziennej współpracy. Stworzyli piosenkę, która z wielkim dystansem przedstawia, jak w dzisiejszych czasach ludzie korzystają z popularnej aplikacji randkowej. Mimo, że numer jest żartobliwy, to nie brakuje w nim wartościowego przekazu. Cały utwór możecie odsłuchać poniżej.

"To piosenka która w żartobliwy lecz dosadny sposób przedstawia obraz tego jak drastycznie różni się sposób użycia aplikacji względem tego do czego została stworzona. Chcieliśmy zwrócić na to uwagę jednocześnie dodając piosence trochę żartu i pikanterii, dodatkowo stwierdziliśmy że może to być swego rodzaju most łączący żart i wartościowy przekaz. Wtedy do stworzenia wspólnego numeru zaprosiliśmy Matiego Sochę, który ku naszej uciesze zgodził się na ten featuring. Z początku chyba każdy trochę obawiał się tego przedsięwzięcia, ale kiedy wszyscy spotkaliśmy się w studio, obawy naturalnie odeszły. Ku naszemu zdziwieniu, okazało się że Mati nie tylko jest kotem w stand upie, ale w studio odnajduje się równie dobrze. Tak też powstał Ti-nder – czyli pierwszy rockowo-popowo-elektro-stand-upowy numer w Polsce." - powiedział zespół Ikarus Feel

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze