Igrzyska Śmierci okładka

i

Autor: fot. okładka ścieżki dźwiękowej Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - piosenki z filmu. Tracklista soundtracku na Eska.pl

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - piosenki z filmu. Tracklista soundtracku na Eska.pl

2015-11-23 12:11

Piosenki z filmu Igrzyska Śmierci: Kosogłos, część 2 na rynku muzycznym pojawiły się 23 listopada 2015 roku. Czy znów zdobędą popularność, która pozwoli im podbić listy przebojów? Tracklista soundtracku Igrzysk Śmierci przedstawiamy na Eska.pl!

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - piosenki z filmu pojawiły się w oficjalnej sprzedaży! Pomimo tego, że początkowo mówiło się o tym, że produkcja nie doczeka się własnej ścieżki dźwiękowej, to ta, zadebiutowała na rynku muzycznym 23 listopada 2015 roku. Soundtrack Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 w całości wyprodukował James Newton Howard. Zobaczcie, jak prezentuje się tracklista filmu

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - piosenki z filmu

Na poprzednim soundtracku filmu "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" pojawiły się takie osobistości jak: Lorde, Ariana Grande, Stromae, czy grupa Major Lazer. Jak jest w przypadku ścieżki dźwiękowej drugiej części? Otóż za jej całościową produkcje odpowiada James Newton Howard, a na płycie gościnnie pojawia się jedynie Jennifer Lawrence. Sama aktorka ma już na swoim koncie hit "The Hanging Tree", który w wersji zremiksowanej, podbijał najważniejsze światowe zestawienia list przebojów.

 

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 soundtrack 

Płyta ze ścieżką dźwiękową do drugiej części dzieła zawiera 19 piosenek. Jego oficjalna premiera miała miejsce 23 listopada 2015 roku. Tracklista prezentuje się następująco:

 1. James Newton Howard - Prim Visits Peeta
 2. James Newton Howard - Send Me To District
 3. James Newton Howard - Go Ahead, Shoot Me
 4. James Newton Howard - Stowaway
 5. James Newton Howard - Your Favorite Color is Green
 6. James Newton Howard - Transfer Command
 7. James Newton Howard - Your Next Step
 8. James Newton Howard - The Holo
 9. James Newton Howard - Sewer Attack
 10. James Newton Howard - I Made It Up
 11. James Newton Howard - Mandatory Evacuation
 12. James Newton Howard - Rebels Attack
 13. James Newton Howard - Snow’s Mansion
 14. James Newton Howard - Symbolic Hunger Games
 15. James Newton Howard - Snow’s Execution
 16. James Newton Howard - Plutarch’s Letter
 17. James Newton Howard - Buttercup
 18. James Newton Howard - Primrose
 19. James Newton Howard - There Are Worse Games to Play/ Deep in the Meadow* / The Hunger Games Suite (*Feat. Jennifer Lawrence)

Piosenki z filmu dostępne będą na Eska.pl! Posłuchajcie już teraz nowej wersji hitu Jennifer Lawrence! 

Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 to ostateczne starcie Katniss i prezydenta Snowa. Czy Jennifer Lawrence poradzi sobie z ekranowym niebezpieczeństwem, tak jak bohaterowie filmu Igrzyska Zabójców? Zobacz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE