Jennifer Lawrence

i

Autor: fot. Bulls Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - muzyka z filmu. Jennifer Lawrence znów zaśpiewa?

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - muzyka z filmu. Jennifer Lawrence znów zaśpiewa?

2015-11-20 15:34

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - muzyka z filmu jest już online? Poprzednim razem na płycie z hitami promującymi tę produkcję pojawiły się największe gwiazdy muzyki! Czy tak będzie i tym razem? Sprawdzamy, czy jest już ścieżka dźwiękowa ostatniej części przygód z Jennifer Lawrence w roli głównej! 

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - muzyka z filmu uświetni nam oglądanie kolejne, finałowej serii produkcji? Jeszcze nie ma oficjalnej informacji na ten temat. Premiera w Polsce Igrzysk Śmierci odbyła się 20 listopada 2015 roku. Na ekranie w roli głównej ponownie zobaczyliśmy Jennifer Lawrence. Czy tak jak w przypadku poprzedniej części nagrała piosenkę promującą to dzieło? Sprawdzamy, czy jest już soundtrack drugiej części Igrzysk Śmierci: Kosogłos.

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - muzyka z filmu

Muzyka od zawsze jest nieodłącznym elementem filmu. Tak było w przypadku poprzedniej, pierwszej części produkcji, ale czy tak będzie również w przypadku ostatniej? Zagraniczne media podają, że "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" - może w ogóle nie mieć własnej ścieżki dźwiękowej! Zastanawiamy się, czym jest to spowodowane. Być może tym, że piosenki z soundtracka I część cieszyły się większym zainteresowaniem niż sam film? 

Igrzyska Śmierci: Kosogłos - piosenki

Przy okazji premiery pierwszej części "Igrzysk śmierci - Kosogłos", pojawiła się oficjalna, pełnowymiarowa płyta z piosenkami promującymi ten film. Wówczas na soundtracku mogliśmy znaleźć hity takich artystów jak: Lorde, Major Lazer z Arianą Grande, Charli XCX, Tove Lo, CHVRCHES, Stromae czy m.in. Tinashe. Jednak absolutnym hitem stał się utwór, który nie znalazł się na ścieżce dźwiękowej! Chodzi o kawałek "The Hanging Tree", w którym wokalnie słyszymy aktorkę, która jest gwiazdą całej produkcji - Jennifer Lawrence!

 

KSW 33 KRAKÓW: kiedy, kto walczy, gdzie oglądać? Szczegóły gali z walką Khalidov - Materla!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE