Hyży, Dereszowska, Bohosiewicz - to oni będą trenować Małych Gigantów?

2015-12-23 12:49

Grzegorz Hyży, Anna Dereszowska i Sonia Bohosiewicz - jak podaje Fakt to właśnie oni będą trenować Małych Gigantów w drugiej edycji show. Program wraca na antenę wiosną 2016 roku.

Grzegorz Hyży, Anna Dereszowska i Sonia Bohosiewicz - zdaniem tabloidu to właśnie ich zobaczymy w roli trenerów drugiej edycji programu Mali Giganci. Program debiutował na antenie TVN wiosną 2015 roku i okazał się dużym sukcesem. Dlatego Mali Giganci powrócą na ekrany telewizorów już wiosną 2016 roku. Rozrywkowe show TVN dedykowane jest dzieciom. Uczestnikami programu są maluchy w wieku od 4 do 12 lat, które wyróżniają się talentem muzycznym, tanecznym lub aktorskim.

Mali Giganci - trenerzy

W pierwszej edycji trenerami, którzy przygotowywali uczestników do występów byli: Natalia Lesz, Czesław Mozil, Urszula Chincz, Piotr Rubik, Oliwier Janiak i Aneta Todorczuk-Perchuć. Program wygrała drużyna Klika Rubika, której trenerem był Piotr Rubik. W nadchodzącej edycji mają pojawić się nowi trenerzy. Mówi się, że Małych Gigantów trenować będą Grzegorz Hyży, Anna Dereszowska i Sonia Bohosiewicz.

Mali Giganci - jury

W jury pierwszej edycji programu zasiadali: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i aktorka Katarzyna Bujakiewicz. Program prowadził Filip Chajzer. Zdaniem tabloidu skład jury i prowadzący nie zmieni się w nowej odsłonie programu.

>>Mali Giganci - płyta. Lista piosenek i data premiery do sprawdzenia u nas

KL

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze