Hurts w Polsce. Koncert i spotkanie z fanami. Sprawdź szczegóły!

i

Autor: Fot. Instagram Spotkanie duetu Hurts z fanami odbędzie się w Poznaniu

Hurts w Polsce. Koncert i spotkanie z fanami. Sprawdź szczegóły!

2016-03-14 17:05

Hurts w Polsce zagra aż dwa koncerty w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą płytę duetu zatytułowaną Surrender. Pierwszy z występów odbędzie się w Poznaniu to właśnie tam duet zorganizuje spotkanie z fanami, na którym będzie podpisywał płyty.

Hurts w Polsce zagra aż dwa koncerty. Brytyjski duet rusza w trasę koncertową w celu promocji swojego trzeciego studyjnego albumu zatytułowanego Surrender, z którego pochodzą takie hity jak Some Kind of Heaven, Rolling Stone, Slow i Lights. Theo Hutchcraft i Adam Anderson przyjadą do Polski w lutym i marcu 2016 roku. Pierwszy koncert odbędzie się w Poznaniu już 28 lutego 2016 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Hali nr 2. Później duet z Wielkiej Brytanii odwiedzi Warszawę. Koncert w stolicy odbędzie się 14 marca 2016 roku na Torwarze. Bilety można zakupić w cenie 110 - 120 zł. Wejściówki są dostępne na go-ahead.pl, biletomat.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi?

Hurts w Polsce - spotkanie z fanami

Pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół Hurts przy okazji koncertu w Poznaniu spotka się z fanami. Podczas spotkania duet będzie podpisywał płyty w salonie Empik w Starym Browarze przy ul Półwiejskiej 42. Do tej pory takie wydarzenia z udziałem muzyków cieszyły się dużym zainteresowaniem. Spotkanie z fanami i podpisywanie płyt rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

5 DAYS UNTIL SURRENDER. Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Theo Hutchcraft (@theohurts)

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE