How You Like That - najnowszy hit BLACKPINK w kilkunastu językach. Jak brzmi po polsku?

Travys Kim
Autor: YouTube/Travys Kim

Dziewczyny z BLACKPINK wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę całego świata. Gdy tylko pojawiła się wieść o premierze ich debiutanckiego albumu studyjnego, fani grupy zorganizowali w mediach społecznościowych liczne akcje mające zwrócić uwagę internautów na tak ważny dla ich idolek dzień. Pierwszym przedsmakiem krążka jest numer How You Like That. Jak ten hit brzmi po polsku i nie tylko? Sprawdź na ESKA.pl.

How You Like That to tytuł najnowszego, a zarazem pierwszego singla zapowiadającego nową erę w twórczości koreańskiego girlsbandu, który od 2016 roku z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną. Rok 2020 okazał się jednak przełomowy dla twórczości zespołu. Nie dość, że dziewczyny oficjalnie potwierdziły premierę swojego debiutanckiego albumu w październiku, to zaprezentowały również efekt największej współpracy w historii k-popu. Wokalistki pojawiły się gościnnie w utworze Lady Gagi zatytułowanym Sour Candy. Żaden inny koreański wykonawca nie współpracował z tak wielką gwiazdą amerykańskiej sceny muzycznej.

Gdy tylko kawałek How You Like That pojawił się w sieci, od razu ustanowił liczne rekordy. Wystarczyły zaledwie dwa dni, by licznik wyświetleń zamieszczony pod klipem zrealizowanym do piosenki przekroczył 10 milionów. Do dziś wygenerował ich ponad 365. Nic dziwnego, że tak wielu twórców zdecydowało się na nagranie coveru utworu i zamieszczenie go w sieci. Travys Kim poszedł o krok dalej i nagrał How You Like That w aż szesnastu językach, w tym również w polskim.

BTS kiedyś i dziś

How You Like That BLACKPINK po polsku

Zamieszczony 10 lipca na YouTubie cover bije rekordy popularności. Już niebawem przekroczy pierwszy milion. Travys Kim zyskał na popularności właśnie dzięki zamieszczaniu na kanale własnych interpretacji wielkich hitów w różnych językach. Dzięki jego wykonaniu dowiemy się, jak How You Like That brzmi w aż 16 językach. Youtuber nie zapomniał o języku polskim. Posłuchajcie How You Like That w niecodziennej wersji już teraz.

Najnowsze