Hotel Paradise 4 - piosenka z nowej edycji gorsza od poprzedniej? Internauci są czujni!

2021-09-03 15:52
Hotel Paradise
Autor: x-news/TVN

Hotel Paradise to reality-show emitowane na antenie TVN7. Od początku zainteresowało się formatem wielu widzów, nie tylko ze względu na bajkowe krajobrazy, ale także ciekawych i charyzmatycznych uczestników. Co ciekawe, w dwóch ostatnich sezonach - trzecim i czwartym, pojawiły się piosenki śpiewane przez finalistów show. Który numer jest lepszy? Nowa piosenka gorsza od poprzedniej?

Hotel Paradise 4 wystartował i trwa w najlepsze! Uczestnicy na rajskiej wyspie, dokładnie na Zanzibarze walczą nie tylko o przetrwanie w pięknej willi, ale także próbują zdobyć serce drugiej połówki. Ten kto utrzyma się w programie ma szansę dojść do finału i walczyć o nagrodę główną, czyli pieniądze. Przypomnijmy, że pierwszą edycję Hotelu Paradise wygrali Marietta i Chris, drugą Beata Postek i Artur Sargsyan, natomiast w trzeciej doszło do zamieszania i szoku! Pierwszy raz w historii Hotelu Paradise finalista rozbił złotą kulę, co oznaczało że nagroda pieniężna trafia wyłącznie w jego ręce. W trzecim sezonie zrobił to Krystian Feretti, który do finału dotarł z Basią Pędlowską. Oczywiście miało to pozytywny wydźwięk, ponieważ Krystian podzielił się nagrodą nie tylko z Basią, ale także z Bibi i Simonem, którzy razem z nimi dotarli do finału. Teraz trwa czwarty sezon Hotelu Paradise, w którym zaczyna się dziać! Co ciekawe, pojawili się nie tylko nowi uczestnicy, ale także nowa melodia! czy spodobała się widzom?

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Hotel Paradise 4 - piosenka z nowej edycji gorsza od poprzedniej?

Każda piosenka z zapowiedzi Hotelu Paradise jest niezwykle egzotyczna i kojarzy się z beztroskimi wakacjami. Co ciekawe, w trzecim sezonie nagrała numer do czołówki Sonia - finalistka drugiego sezonu show. Numer nosił nazwę Oto raj i bez żadnego ale stał się hitem. Choć znaleźli się również przeciwnicy, to piosenka wpadała w ucho niejednej osobie. Producenci Hotelu Paradise postanowili pójść za ciosem i w czwartym sezonie stworzyli świeży singiel, który śpiewa również finalistka show, jednak z poprzedniej, trzeciej edycji. Mowa o Bibi, czyli Bogusi Brzezińskiej, która w finale znalazła się u boku Simona. Jej piosenka to Raj mi daj i jest to duet z Kamilem Bijoś z chóru Sound'n'Grace. Niestety numer nie został aż tak pozytywnie przyjęty jak Oto raj, jednak są też tacy, którzy od pierwszego słuchania zakochali się w piosence Bibi!

- W porównaniu z tym, piosenka Sonii z której tyle osób się śmiało, to prawdziwy majstersztyk i miód na uszy. Dobrze, że będę oglądać HP na playerze, to będę sobie przewijać czołówkę z tą piosenką.

- No gdyby nie Kamil, to słabo to widzę 🙈🤦‍♀️ już lepsza była wersja Soni . Kamil uratował cała piosenkę.

- Nieeee Sonii piosenka była idealna...Bibi jeszcze dłuuuuga droga do muzycznej perfekcji za to Kamil sztos glos supeerrr

- Super piosenka, trzeba kilka razy posłuchać żeby poczuć klimat !

- Bardzo fajny kawałek

- Oto raj Soni wygrał.... Bibi mega kobieta, ale co do piosenki to niestety.... Zawiodłam się trochę....

A Wam która piosenka podoba się bardziej? Koniecznie zagłosujcie w naszej sondzie poniżej!

Sonda
Która piosenka z Hotelu Paradise jest lepsza?
Najnowsze