horoskop

i

Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy 15-21 listopada dla raka, panny, ryb. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

2021-11-15 12:51

Połowa listopada za nami. Choć początek miesiąca był dla większości dobry, to niestety dla niektórych osób może się to zmienić. Zastanawiasz się co spotka Cię w najbliższych dniach? Koniecznie zapoznaj się z horoskopem dla swojego znaku zodiaku na nowy tydzień 15-21 listopada. Znajdziesz go w artykule poniżej.

Horoskop tygodniowy 15-21 listopada dla raka, panny, ryb. Co czeka wszystkie znaki zodiaku? Oczywiście można to sprawdzić w horoskopie, który znajduje się w tym artykule. Listopad kojarzy się wszystkim z ponurą aurą. To wszystko przez pogodę, która płata figle, a także coraz krótsze dni. Coraz częściej termometry wskazują niską temperaturę, a w niektórych krańcach Polski, pojawiają się nawet poranne przymrozki. Choć pierwsza połowa listopada przebiegła pomyślnie, to niestety w nowym tygodniu życie niektórych osób może się zmienić. To wszystko przez zbliżającą się Pełnię Bobrzego Księżyca. Rak podobnie jak Ryby, muszą bardziej o siebie zadbać, natomiast Panna spotka się z przyjaciółmi i będzie to niezapomniana impreza. Co jeszcze czeka na osoby spod tych znaków zodiaku? Horoskop dla raka, panny, ryb i reszty znaków zodiaku, znajdziecie poniżej.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Horoskop tygodniowy 15-21 listopada

Koziorożec - to będzie dobry czas dla wszystkich osób spod znaku Koziorożec. Zbliżająca się Pełnia Bobrzego Księżyca dobrze wpłynie na sprawy sercowe. Los Wam sprzyja, dlatego nie warto stać w miejscu, a wziąć sprawy w swoje ręce. To idealny moment na rozwinięcie pewnej znajomości lub zaskoczenie swojej drugiej połówki z którą jesteś w związku.

Wodnik - twoje myślenie nieco się zmieni. Zapragniesz stabilizacji i zwolnisz. To dobrze, ponieważ Twój organizm ostatnio bardziej tego potrzebował. Nie tylko Ty będziesz zadowolony z takiego obrotu akcji, ale także Twoi bliscy, którzy ostatnio bardzo się o Ciebie martwili. W końcu na Twojej buzi pojawi się szczery uśmiech!

Ryby - nadchodząca Pełnia Bobrzego Księżyca sprawi, że nieco otworzysz się na innych. To dobrze, ponieważ relacje międzyludzkie są w życiu naprawdę ważne! Oprócz tego nie zapomnij, że warto być miłym dla innych, ponieważ nie tylko im sprawiasz radość, ale także sam się lepiej z tym czujesz.

Baran - dobry humor nadal nie będzie Cię opuszczać. To wszystko przez to, że w końcu wrzuciłeś na luz. Trochę wolnego od obowiązków dobrze Ci zrobiło i w końcu zobaczysz tego skutki. Korzystaj z tego tygodnia, ponieważ jest dla Ciebie naprawdę łaskawy. Tego samego nie będziesz mógł powiedzieć o końcówce listopada.

Byk - niestety Twoje plany uległy poważnej zmianie. To trochę Cię zasmuci, jednak pamiętaj że najważniejsze jest Twoje zdrowie. W tym tygodniu zadbaj o siebie. Zmień nawyki żywieniowe, pij dużo herbat z miodem, cytryną i imbirem, a zobaczysz, że poczujesz się lepiej. W wolnej chwili dużo odpoczywaj i jeśli masz okazję złap ciekawą książkę.

Bliźnięta - wpadniesz w wir pracy, ponieważ będziesz mieć dużo zaległości. Z jednej strony to dobrze, bo nie będziesz zaprzątać sobie głowy rzeczami, na które nie masz wpływu. Wieczorami staraj się odprężyć i popraw sobie humor. Aby wykonać to perfekcyjnie, potrzebujesz spotkać się z przyjaciółmi. Zróbcie sobie wielki popcorn i włączcie zabawną komedię.

Rak - zapowiada się spokojny tydzień. Skup się w tym czasie na sobie i dużo odpoczywaj, ponieważ bardzo tego potrzebujesz. Ktoś będzie co chwile spełniać Twoje zachcianki, ale to dobrze. Korzystaj z tego na całego, ponieważ wtedy Twój humor będzie naprawdę Ci dopisywać!

Lew - przed Tobą bardzo pracowity tydzień, dlatego możesz czuć rozdrażnienie i zmęczenie. Pamiętaj by czasami schować język za zębami, ponieważ w relacjach z drugą osobą nic dobrego to nie wróży. Nie przelewaj swojej złości na innych, nie warto. Postaraj się w tym tygodniu kłaść wcześniej spać. Być może wtedy unikniesz rozdrażnienia.

Panna - czeka Cię spokojny tydzień, jednak bliżej weekendu zaczniesz czuć presję. To wszystko przez spotkanie z przyjaciółmi na którym chcesz bardzo dobrze wypaść. Szykuje się trochę zamieszania i dużo ogarniania, jednak bliska Ci osoba, okaże się być bardzo pomocna. Choć początek tygodnia będzie dla Ciebie nudny, to na jego końcówkę a dokładnie weekend nie będziesz mieć na co narzekać. Baw się dobrze!

Waga - to dobry czas na rozwój osobisty. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij spełniać marzenia. Pamiętaj, że nikt inny nie przeżyje za Ciebie życia, dlatego wato robić to, co się kocha. Bądź jednak czujny, ponieważ ktoś nie jest wobec Ciebie szczery. Niestety możesz się rozczarować, ale nie warto jakoś specjalnie długo zaprzątać sobie tym głowy. Nigdy się nie poddawaj!

Skorpion - ktoś kto wydawał się Twoją bratnią duszą mocno Cię zawiedzie. To wszystko przez sytuację, która wyjdzie przez przypadek. Postaraj się jednak nie brać tego do siebie, a w końcu zobaczysz, że naprawdę nie było warto. Mimo wszystko dużo się uśmiechaj, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu na dobre. Los będzie sprzyjał Ci w ostatnich dniach listopada.

Strzelec - to nie będzie dobry czas w Twoim życiu. Niestety od początku tygodnia poczujesz się przygnębiony, a sytuacje które się wydarzą mogą przyprawić Ci trochę łez. Pamiętaj jednak, że po każdej burzy wychodzi słońce. Czasami nie mamy wpływu na pewne rzeczy, jednak pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia. Niebawem pojawi się w Twoim życiu ktoś, kto nada Twojej codzienności kolorowych barw! Bądź czujny.