Hity stycznia 2023 - oto najlepsze piosenki miesiąca! Na podium zaskoczenie [WIDEO]

i

Autor: single cover art Hity stycznia 2023 - oto najlepsze piosenki miesiąca! Na podium zaskoczenie [WIDEO]

HITY STYCZNIA 2023 - oto najlepsze piosenki miesiąca! Na podium zaskoczenie [WIDEO]

2023-02-01 15:48

Taneczne, nastrojowe i poprawiające humor utwory królowały w styczniu 2023! Pojawiły się odkrywcze brzmienia i wielkie powroty! Początek roku pod względem muzycznym jest doskonały. Jakie piosenki znalazły się w naszym rankingu TOP 5? Na jakie trzeba zwrócić uwagę w lutym 2023? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Hity stycznia 2023 - najlepsze piosenki

Hity stycznia 2023 - najlepsze piosenki miesiąca to doskonale znane utwory, które w ostatnich tygodniach podbijały polskie i zagranieczne listy hitów, streamingi oraz były najczęściej poszukiwane przez internautów. Pierwszy miesiąc roku zaczął się doskonale, jeśli chodzi o polskie podwórko. Roksana Węgiel z okazji swoich osiemnastych urodzin wypuściła singiel zatytułowany Ciche szepty, będący zapowiedzią albumu 13+5. Płytę zapowiedział również reprezentant Polski na Eurowizji. Krystian Ochman nawiązał współpracę z zeszłorocznymi laureatami tego konkursu, czyli grupą Kalush Orchestra, czego efektem jest utwór pt. Cry For You. W lutym szansę na miano hitu miesiąca ma niewątpliwie piosenka Lay Low, za którą odpowiada Tiesto, a także nowy numer Avy Max. Albańsko-amerykańska wokalistka robi furorę piosenką Dancing's Done. Świetnie przyjęliście także nową wersję utworu Big Jet Plane. Restricted rozgrzewa nas tej zimy!

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Sonda
Twój HIT stycznia 2023, to...

Hity stycznia 2023 - TOP 5

Jakie piosenki królowały w styczniu 2023? Odkryciem jest niewątpliwie Bloody Mary, które oryginalnie pojawiło się na rynku w 2011 wraz z płytą Born This Way. Mówimy tu jednak o totalnym przypadku i tiktokowym trendzie, za sprawą którego o tym utworze zrobiło się bardzo głośno. W wideo poniżej TOP 5 hitów stycznia 2023:

Hity stycznia 2023 - oto najlepsze piosenki miesiąca! Na podium zaskoczenie.

Hity styczeń 2023 - lista

Lost Frequencies w 2022 roku został najczęściej granym artystą w brytyjskim radiu, a sukces Where Are You Now da się odczuć w każdym zakamarku świata. Teraz belgijska supergwiazda powróciła z nowym wydawnictwem Back To You i jest kolejny sukces. Jeden z hitów stycznia 2023!

O latynoskiej supergwieździe mówi cały świat. Za sprawą piosenki Music Session #53 i za sprawą której uderza w swojego męża Gerarda Pique oraz jego nową kobietę. Porównuje się do Rolexa, a aktualną kochankę swojego ex do zegarka z niższej półki.

Selena Gomez w swojej zwrotce do Calm Down śpiewa o kuszącym tańcu i reakcji jej partnera: Moje biodra sprawiają, że płaczesz, kiedy poruszam się wokół ciebie. Kojący nerwy numer szybko podbił światowe listy hitów docierając na szczyt Billboard Hot 100 w styczniu 2023.

Wonders pomimo tego, że królował w grudniu, jest również hitem stycznia 2023. Michael Patrick Kelly nie zwalnia tempa i można się spodziewać, że po tym singlu wypuści kolejny hitowy numer.

W styczniu 2023 królowała Miley Cyrus! W utworze Flowers - artystka wypowiada się na temat miłości do siebie i własnej odwagi. Singlowi towarzyszy teledysk utrzymany w stylu "fashion", wymyślony przez Miley i wyreżyserowany przez Jacoba Bixenmana. To zapowiedź albumu Endless Summer Vacation.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE