Hity Roksany Węgiel - o czym śpiewa w swoich utworach młoda wokalistka

Roksana Węgiel ujawniła fanom sekrety ze swojego życia! Z pewnością cię zaciekawią #zostańwdomu
Autor: WBF Roksana Węgiel

Roksana Węgiel to bardzo młoda wokalistka z Polski, która ma tysiące wiernych fanów! O czym są utwory Roksany Węgiel, które znają wszyscy wierni fani dziewczyny? Już teraz przyjrzeliśmy się piosenkom wokalistki. O czym śpiewa? Miłość, przyjaźń, a może toksyczne relacje? Więcej o piosenkach artystki już na ESKA.pl!

Roksana Węgiel to młoda polska wokalistka, o której non stop jest głośno w muzycznym show biznesie! Artystka ma już na swoim koncie wiele muzycznych sukcesów, a co więcej jest pierwszą polką, która wygrała Eurowizję Junior! Młoda wokalistka zachwyca swoją widownię za każdym razem, kiedy tylko dzieli się ze światem muzycznym potencjałem, jaki w sobie ma. O czym tak naprawdę śpiewa Roksana Węgiel? Artystka ma dopiero 15 lat, a więc o czym śpiewa w swoich piosenkach? Okazuje się, że teksty singli Roksany Węgiel wcale nie są płytkie i powierzchowne, wręcz bardzo dojrzałe, jak na jej wiek! 15-letnia wokalistka w swoich utworach bardzo często śpiewa o miłości, zdrowych relacjach z drugą osobą, przyjaźni, sile i motywacji do zmian na lepsze. W piosenkach wokalistki nie brakuje także wzmianek o nieudanej miłości, złamanym sercu i rozstaniu, jak na przykład w singlu Dobrze jest, jak jest, który powstał w 2019 roku i aktualnie ma 17 milionów wyświetleń.

Roksana Węgiel - najpopularniejsze piosenki 

  • Dobrze jest, jak jest - to mądra piosenka z przesłaniem, która powstała w trudnym momencie dla wokalistki, ponieważ dotyczyła rozstania! Będzie dobra dla wszystkich ze złamanym sercem.
  • Anyone I Want To Be - siła, pasja i motywacja! To jeden z najpopularniejszych hitów od Roxie, który uświadamia, że warto w życiu walczyć o swoje marzenia do samego końca. 
  • Żyj - piosenka ta jest dla wszystkich, którzy oczekują od życia czegoś więcej! Żyj, śnij i goń za marzeniami każdego dnia. 
  • Lay Low - to jeden z bardziej dojrzałych utworów w karierze Roksany Węgiel, jeśli chodzi o tekst! Piosenka jest o intymności, a nawet ma podtekst erotyczny.
  • Obiecuję - świetny singiel o przyjaźni, chwilach zwątpienia i braku sił.
Makijaż inspirowany Roksaną Węgiel! Zobacz, jak go wykonać
Najnowsze