Hity lat 90. w jednym filmiku, czyli nowy przebój YouTube: Remmember 1999! Pamiętacie? [VIDEO]

2013-04-25 17:07

Hity późnych lat 90. to już klasyki. Oprócz przebojów między innymi od zaczynających karierę Britney Spears czy też Christiny Aguilery nastolatkowie oszaleli na punkcie Toy Story i Pokemonów. Pamiętacie 1999 rok? Zobacz nowy przebój YouTube Remmember 1999 i przenieś się w czasie z Eska.pl!

Późne lata 90. zrodziły dziesiątki hitów. Największe z nich internauci mogą przypomnieć sobie oglądając nowy przebój YouTube zatytułowany Remmember 1999. Uszy wszystkich tych, którzy pamiętają 1999 rok umilą pierwsze kawałki od Britney Spears i Christiny Aguilery czy też klasyki w wykonie Whitney Houston czy też Lou Bega. To właśnie Born To Make You Happy, Genie In A Bottle i Mambo No. 5 rządziły wtedy na playlistach.

W Remmember 1999 znalazło się także miejsce dla filmów, które w późnych latach 90. przyciągały do kin tysiące widzów. Świat szalał wówczas na punkcie Toy Story, Szóstego Zmysłu, Gwiezdnych Wojen: Mroczne Widmo.  Autorzy filmiku nie zapomnieli o Pokemonach, Mario i Prezydenckim Pokerze.

>>> Britney Spears i Justin Timeberlake: najpiękniejsza para show-biznesu lat 90.? Pamiętacie ich razem? [ZDJĘCIA + VIDEO]

Wszystkie hity późnych lat 90. to już dziś oldschoolowe klasyki, które dla niektórych są pięknym wspomnieniem z beztroskiego dzieciństwa. Zapraszamy do oglądania Remmember 1999 ... najlepiej popijając oranżadę na wynos ;).


Zobacz Remmember 1999 na Eska.pl!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze