Hity 2023: Don Diablo sprawi, że poczujecie wiosnę! Klubowym hitem podnosi temperaturę

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Hity 2023: Don Diablo sprawi, że poczujecie wiosnę! Klubowym hitem podnosi temperaturę

Hity 2023: Don Diablo sprawi, że poczujecie wiosnę! Klubowym hitem podnosi temperaturę

2023-04-01 15:57

Don Diablo wciąż rozwija się jako artysta. 2023 może okazać się jego najważniejszym rokiem – już teraz może pochwalić się kilkoma świetnymi wydawnictwami. Najnowszy singiel Feelings to, jak mówi, "futurystyczny tech house’owy kawałek… z seksownym akcentem".

Hity wiosny 2023: Wydany w 2021 roku album FORΞVΞR niedawno osiągnął miliard odtworzeń. Teraz Don Diablo ponownie udowadnia, że zasługuje na swój sukces. wyjątkowe futurystyczne dźwięki i estetyka są doskonałym przykładem, że złożone brzmienie da się połączyć z taneczną energią.

Przenoszę się w podziemia - wyjaśnia artysta. To dla mnie powrót do czasów, kiedy sam godzinami tańczyłem na parkiecie, podczas gdy DJ grał muzykę, której nigdy wcześniej nie słyszałem. W miarę słuchania tamtych kawałków, odkrywałem coraz to bardziej subtelne szczegóły w ich brzmieniu.

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Don Diablo - piosenka Feelings

Najbliższy harmonogram Don Diablo obejmuje działania na trzech kontynentach, a jego marka modowa Hexagon przygotowała nową kolekcję we współpracy z serialem Stranger Things. Feelings z pewnością zachwyci 6,5 miliona stałych słuchaczy artysty oraz przyciągnie kolejne miliony.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, GORĄCE PREMIERY, PŁYTY i ZAPOWIEDZI

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE