Kygo w teledysku do Firestone

i

Autor: fot. YouTube/KygoOfficialVEVO Hity 2015: debiutanci. To oni podbijali listy przebojów w 2015 roku!

Hity 2015: debiutanci. To oni podbijali listy przebojów w 2015 roku!

2015-12-14 17:23

Hity 2015 tworzyli również debiutanci na rynku muzycznym, a trzeba przyznać, że w tym roku było ich bardzo wielu! Postanowiliśmy stworzyć ranking najlepszych polskich debiutantów 2015 roku. Wśród nich znaleźli się: Monika Lewczuk, Sarsa, czy Antek Smykiewicz. Nie mogliśmy również zapomnieć o zagranicznych artystach, którzy szturmem podbijali listy przebojów na całym świecie. Dzięki debiutanckim singlom - już nikt o nich nie zapomni! Sprawdzajcie na ESKA.pl!

Hity 2015: debiutanci, którzy podbijali listy przebojów 2015 zostaną zapamiętani na bardzo długo. Większość z nich, dość szybko już za sprawą pierwszego singla zdobyła Wasze uznanie. Kto naszym zdaniem został największym muzycznym objawieniem ostatnich 12. miesięcy? Lista artystów, którzy zadebiutowali w przemyśle muzycznym i mieli ogromny wpływ na to, co dzieje się na nim dzieje - dostępna jest poniżej! Dajcie znać w komentarzach, czy się z nią zgadzacie!

Hity 2015 - Polscy debiutanci:

Nowi Polscy artyści dali się poznać głównie za sprawą swojej oryginalności. W ich nagraniach dominował nowy styl, nowe brzmienie, którego jeszcze nikt wcześniej nie prezentował. Sprawdźcie, kto wniósł w tym roku największy powiew świeżości na polskim rynku muzycznym:

  • 1. Sarsa - Naucz mnie: debiutancki singiel, który śpiewała cała Polska, to bez wątpienia HIT.

 

  • 2. Monika Lewczuk - #TamTam: pierwsza zapowiedź debiutanckiego albumu, który pojawi się w pierwszej połowie 2016 roku. Numer "#TamTam" pojawił się w lipcu 2015 roku i od stał się hitem!
  • 3. Antek Smykiewicz - Pomimo burz: ten rok był kluczowy dla finalisty pierwszej edycji The Voice of Poland. Wokalista po kilku latach wyszedł ze studia nagraniowego i zaprezentował swój singiel, który znajdzie swoje miejsce na debiutanckim albumie. 
  • 4. Lanberry - Podpalimy świat: pierwszy oficjalny singiel Małgorzaty Uściłowskiej, czyli Lanberry kilkukrotnie zdobył szczyt Gorącej 20 Radia ESKA!

Gorąca 100 - wygraj najlepsze płyty głosując na najpopularniejsze hity 2015 roku!

Hity 2015 - zagraniczni debiutanci:

Poniżej prezentujemy listę artystów, którzy swoimi debiutanckimi singlami podbili listy przebojów na całym świecie:

  • 1. Kygo - Firestone: debiutancki singiel Norwega, który w 2016 roku planuje wydanie debiutanckiego albumu. To zdecydowanie największe objawienie ostatnich 12. miesięcy!
  • 2. Years and Years - King: brytyjska formacja, która na dobre wpisała się w historię muzyki! Zespół w 2016 roku przyjedzie do Polski ze specjalnym koncertem promującym album pt. "Communion".
  • 3. Charlie Puth - Marvin Gaye: współtwórca hitu "See You Again" Wiz Khalify, w tym roku zaprezentował swój debiutancki singiel, który zdobył szczyty list przebojów w takich krajach jak: Wielka Brytania, Francja, czy Chorwacja.
  • 4. Lost Frequencies - Are You With Me?: cover belgijskiego producenta podbijał polskie listy przebojów w 2015 roku. Oryginalna wersja należy do Eastona Corbina!
  • 5. Sigala - Easy Love: Bruce Fielder, czyli Sigala zdobył swoim debiutanckim singlem złoto w Australii i Wielkiej Brytanii. 

 

Kygo i Sarsa, to najwięksi debiutanci 2015 roku? Dajcie znać w komentarzach! :)