Hit Mama Ostrzegała w wersji jako ballada. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

2020-08-13 13:31 Ewelina Kulasza
Hit Mama Ostrzegała w wersji jako ballada. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!
Autor: Screen z YouTube/DAJ TO GŁOŚNIEJ Hit Mama Ostrzegała w wersji jako ballada. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

Hitowy numer Mama Ostrzegała grupy Daj To Głośniej, wciąż króluje i jest uwielbiany przez wielu słuchaczy. Mimo iż od premiery minął ponad rok, to piosenka doczekała się wielu przeróbek i coverów. Najnowsza wersja jest jednak całkowicie inna i brzmi jak ... ballada. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

Wystarczył jeden hit, aby o zespole Daj To Głośniej dowiedziała się dosłownie cała Polska! Mowa o piosence Mama Ostrzegała, której premiera miała miejsce w Dzień Matki 26 maja 2019 roku. Klip do tej pory wygenerował na samym YouTubie ponad 136 mln wyświetleń i co ciekawe, ta liczba wciąż rośnie. Debiutancki numer zespołu disco polo, zagościł na playlistach wielu osób na długo. I choć Daj To Głośniej nie wygrali muzycznego programu Disco Star, to wystarczył jeden singiel, aby stać się rozpoznawalnym zespołem i głosem w Polsce. Emilia Sanecka, która jest główną wokalistką grupy, wzięła również udział w odsłonie programu Szansa na Sukces, gdzie starała się o możliwość reprezentowania Polski podczas Eurowizji 2020 razem z Daj To Głośniej.

Piosenka Mama Ostrzegała to jedna z najważniejszych polskich hitów lata 2019. Po debiutanckim sukcesie, zespół wydał kolejne muzyczne nowości takie jak Zwariowana Noc, Dobrze czy też Andrzej Łajdaku. Dodatkowo grupa stworzyła nowy projekt EMILA, który powstał po to Daj To Głośniej mogli pokazać swoim fanom jeszcze więcej.

Mama Ostrzegała - siostry Roszczyk

Siostry Roszczyk ponownie podjęły się wykonania coveru znanego hitu. Tym razem nie jest to rap, a ... disco polo! Siostry zaśpiewały hit Mama Ostrzegała, który brzmi jak romantyczna ballada, a w dodatku słychać w niej brzmienie ukulele. Internauci jak zawsze zareagowali na muzyczną nowość dziewczyn bardzo pozytywnie, o czym świadczą zamieszczone komentarze pod piosenką:

- Jeju dziewczyny mogę was słuchać godzinami! Chce dodać,że w takiej opaleniźnie wam do twarzy

- Przepięknie! Kocham was!!!!!!! Łapka w górę zostawiona

- Kocham słuchać waszych coverów! Dziękuje za to że nagrywacie!

Poniżej możecie posłuchać jak hit disco polo - Mama Ostrzegała, brzmi w spokojnej, romantycznej i bajkowej wersji. Będziecie w szoku!

Najnowsze