HIT LATA 2022 - wyniki dużym zaskoczeniem?! Walka była zacięta! [Plebiscyt ESKA.pl]

i

Autor: canva.com / single cover art: Universal Music Poland, Sony Music Poland, Mrozu HIT LATA 2022 - wyniki dużym zaskoczeniem?! Walka była zacięta! [Plebiscyt ESKA.pl]

HIT LATA 2022 - wyniki dużym zaskoczeniem? Walka była zacięta! [Plebiscyt ESKA.pl]

2022-08-31 15:04

Najpierw pierwszy półfinał, później drugi półfinał i ostatecznie walka dwudziestu najgorętszych kawałków tego lata w finale. Spośród nich wybraliście te najlepsze, które już zawsze będą kojarzyć się z wakacyjnym czasem. Poznajcie rezultaty już teraz!

HIT LATA 2022 - wyniki ujawniamy na sam koniec wakacji, 31 sierpnia! Tegoroczne lato pod względem hitów było obfite, więc stanęliście przed arcytrudnym zadaniem wyboru tego jednego, najlepszego. W poprzednich latach królował Alvaro Soler z piosenką Animal, Shawn Mendes z hitem In My Blood, czy chociażby Michael Patrick Kelly z Beautiful Madness. Czy członek rozśpiewanej rodziny wygrał drugi rok z rzędu? 

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Marissa i "Stranger" pierwszy raz na żywo!

HIT LATA 2022 - WYNIKI

Tradycją już jest, że od kilku lat wybieracie najgorętszy hit lata na ESKA.pl. Piosenka, która zyskała największą waszą sympatię, a co za tym idzie - największą liczbę Waszych głosów została hymnem tegorocznych wakacji! Walka trwała od 19 lipca, kiedy to wystartował pierwszy półfinał. Finał natomiast rozpoczął się 12 sierpnia i wzięło w nim udział: 10 zwycięskich hitów z pierwszego półfinału oraz 10 zwycięskich hitów z drugiego półfinału. Poznajcie pięć najlepszych hitów lata 2022!