HIT LATA 2022 - wyniki dużym zaskoczeniem? Walka była zacięta! [Plebiscyt ESKA.pl]

2022-08-31 15:04
HIT LATA 2022 - wyniki dużym zaskoczeniem?! Walka była zacięta! [Plebiscyt ESKA.pl]
Autor: canva.com / single cover art: Universal Music Poland, Sony Music Poland, Mrozu HIT LATA 2022 - wyniki dużym zaskoczeniem?! Walka była zacięta! [Plebiscyt ESKA.pl]

Najpierw pierwszy półfinał, później drugi półfinał i ostatecznie walka dwudziestu najgorętszych kawałków tego lata w finale. Spośród nich wybraliście te najlepsze, które już zawsze będą kojarzyć się z wakacyjnym czasem. Poznajcie rezultaty już teraz!

HIT LATA 2022 - wyniki ujawniamy na sam koniec wakacji, 31 sierpnia! Tegoroczne lato pod względem hitów było obfite, więc stanęliście przed arcytrudnym zadaniem wyboru tego jednego, najlepszego. W poprzednich latach królował Alvaro Soler z piosenką Animal, Shawn Mendes z hitem In My Blood, czy chociażby Michael Patrick Kelly z Beautiful Madness. Czy członek rozśpiewanej rodziny wygrał drugi rok z rzędu? 

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Marissa i "Stranger" pierwszy raz na żywo!

HIT LATA 2022 - WYNIKI

Tradycją już jest, że od kilku lat wybieracie najgorętszy hit lata na ESKA.pl. Piosenka, która zyskała największą waszą sympatię, a co za tym idzie - największą liczbę Waszych głosów została hymnem tegorocznych wakacji! Walka trwała od 19 lipca, kiedy to wystartował pierwszy półfinał. Finał natomiast rozpoczął się 12 sierpnia i wzięło w nim udział: 10 zwycięskich hitów z pierwszego półfinału oraz 10 zwycięskich hitów z drugiego półfinału. Poznajcie pięć najlepszych hitów lata 2022!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze