HIT LATA 2017 - video wakacji to... [GŁOSOWANIE]

i

Autor: fot. okładki singli HIT LATA 2017 - video wakacji to... [GŁOSOWANIE]

HIT LATA 2017 - video wakacji to... [GŁOSOWANIE]

2017-07-16 13:03

Wybieramy najlepszy teledysk wakacji 2017! Który klip dodaje wam najwięcej energii latem? Dajcie znać już teraz - na ESKA.pl!

Hit lata 2017 - wybieramy najlepsze video wakacji! Teledysk, który zdobędzie największą liczbę waszych głosów już na zawsze będzie kojarzyć się z latem 2017. W naszym głosowaniu łącznie bierze udział aż 26 muzycznych obrazków do hitów granych w RADIU ESKA. I oczywiście wśród nich nie mogło zabraknąć Sign of the Times, DJ Is Your Second Name, Galway Girl czy Despacito!

Hit lata 2017 - najlepsze video

Najlepsze video wakacji 2017 to takie, które pokazuje historię osoby relaksującej się na plaży w towarzystwie pięknych kobiet bądź po prostu przedstawia letni chillout? Taka sytuacja ma miejsce w teledyskach m.in. do: Despacito (Luis Fonsi & Daddy Yankee), Pinky Lips (Moka), Feels (Calvin Harris) czy Mama (Jonas Blue). Inni powiedzą, że powinien wygrać klip z bardziej kreatywną fabułą. Tu do wyboru m.in.: Tired (Alan Walker), Galway Girl (Ed Sheeran), OK (Robin Schulz), Me Enamore (Shakira) czy There's Nothing Holdin' Me Back (Shawn Mendes). Wybierzcie najlepszy waszym zdaniem!

Głosowanie trwa do 9 września 2017 roku. Wybierać możecie również HIT LATA 2017 i POLSKI HIT LATA 2017! Do dzieła ;)

HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój lata! [GŁOSOWANIE]

Autor: brak danych

HIT LATA 2017 - piosenka, która zdobędzie największą liczbę Waszych głosów zostanie hymnem tegorocznego lata! Który przebój już na zawsze ma się kojarzyć z tym wyjątkowym, słonecznym, wakacyjnym czasem?

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

Autor: brak danych

POLSKI HIT LATA 2017 - co musi mieć piosenka, by zdobyła największą liczbę głosów? Łatwy refren, chwytliwą melodię i ogromną liczbę fanów! Który z utworów ma to wszystko?

Posłuchaj teraz najgorętszych hitów tegorocznych wakacji, w kanale Hit Lata >>