Hit Lata 2017: Felix Jaehn i Alex Aiono rozkręcają imprezę w Hot2Touch [VIDEO]

2017-07-27 16:05
Hit Lata 2017: Felix Jaehn i Alex Aiono rozkręcają imprezę w teledysku Hot2Touch
Autor: fot. YouTube.com/FelixJaehnVEVO screen z teledysku Felix Jaehn, Hight, Alex Aiono - Hot2Touch (Official Video)

Felix Jaehn na YouTube opublikował nowy teledysk! Wspólnie ze znanym YouTuberem, Alexem Aiono, rozkręca wyjątkową imprezę! Zobaczcie, jak im poszło już teraz - na ESKA.pl

Nowe piosenki w te wakacje zalewają rynek muzyczny. Na początku lata premierę miała nowa piosenka Felixa Jaehna. Hot2Touch, czyli jeden z ulubionych utworów w słuchaczy RADIA ESKA w lipcu, doczekał się właśnie teledysku. W najnowszym muzycznym obrazku niemieckiego producenta gościnnie pojawia się Alex Aiono oraz oraz wielu młodych tancerzy. 

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.

Felix Jaehn - nowa piosenka Hot2Touch [VIDEO]

Felix Jaehn i jego przyjaciele wiedzą, co to dobra zabawa. Wolny, wakacyjny czas wykorzystali na imprezując na dachu jednego z budynków! Letni klimat utworu, dynamika muzycznego obrazka, beztroska zabawa, to główne cechy wolności, szczęścia i młodości. Tętniący życiem klip kręcony był w Londynie, a odpowiada za niego Carly Cussen. Skorzystajcie z dodatkowej dawki energii i obejrzyjcie teledysk Hot2Touch poniżej.

 

 

Najnowsze