Hit lata 2013: co zamiast Get Lucky i Blurred Lines? Nowości muzyczne 2013: zagłosuj już teraz! [RANKING]

2013-08-08 16:31

Lato 2013 to nie tylko gorące słońce, ale także gorrrąca muzyka. Hitami lata 2013 i wakacji 2013 z pewnością są Get Lucky od Daft Punk i Blurred Lines Robina Thicke. Jakie jednak nowości muzyczne 2013 na drugą połowę wakacji ma dla Was Radio ESKA? Co wybieracie? Zparaszamy do słuchania i głosowania!

Szukacie nowości muzycznych 2013 na hit lata 2013 zmęczeni słuchaniem Get Lucky od Daft Punk i Blurred Lines Robina Thicke? Przebój lata 2013 wybieramy na ESKA.pl. Co w naszych propozycjach? Serwujemy Wam zarówno polskie jak i te zagraniczne kawałki, które bujają równie skutecznie, co wspominane wcześniej niekwestionowane numery jeden wakacji 2013.

>>> 
Muzyka filmowa w radio - online, za darmo tylko w eskaGO!

W naszym rankingu na hit lata 2013 rodzime granie reprezentują mająca coraz większy power Margaret i jej Tell Me How Are Ya, szalejąca na polskich listach Bałkanica Piersi, To Co Nam Było Red Lips i zupełna nowość: Weź Mnie Tam od Kamili.

>>> Hit lata 2013: jaki przebój rozbuja nas na początek wakacji 2013? Posłuchaj propozycji Radia Eska i zagłosuj! [RANKING]

Konkurencją dla polskich kawałków są nowa piosenka One Direction o wymownym tytule Best Song Ever, imprezowe It's My Party Jessie J, przepełnione klubową energią Wake Me Up Avicii i Burn Ellie Goulding. Co wybieracie? Zapraszamy do słuchania i klikania w Eskowym rankingu.


Zobacz Tell Me How Are Ya - Margaret!
Zobacz Best Song Ever - One Direction!
Zobacz Bałkanica - Piersi!
Zobacz It's My Party - Jessie J!
Zobacz To Co Nam Było - Red Lips!
Zobacz Wake Me Up - Avicii!
Zobacz Weź Mnie Tam - Kamila!
Zobacz Burn - Ellie Goulding!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze