Hit Internetu: Psy i magia w rytmie Józek! Nie Daruję Ci Tej Nocy! [VIDEO]

2014-03-24 15:33

Jak psy reagują na magię? Zobacz filmik Magic For Dogs pokazujący sztuczkę ze znikającym jedzeniem. Posłuchaj do tego piosenki Józek! Nie Daruję Ci Tej Nocy!

Hit Internetu, czyli Magic For Dogs. W materiale video można zobaczyć, jak psy reagują na znikające jedzenie. Co można zobaczyć w materiale? Kilka ras psów, wśród nich rottweiler. Wszystkie psy na początku widzą jedzenie w dłoniach mężczyzny, które po pewnym czasie znika. Zobacz już na ESKA.pl jak psy reagują na tę sztuczkę.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Specjalnie pod hit Internetu dajemy Wam do posłuchania przebój Bajmu, w którym Beata Kozidrak śpiewa: -  Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz. Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika... - można usłyszeć w refrenie piosenki Józek! Nie Daruję Ci Tej Nocy.

Taikuutta koirille - Magic For DogsGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze