Hit internetu: 3-letnia dziewczynka tańczy do Watch Me. To VIDEO rozbawi Was do łez

2015-12-18 15:21
Hit internetu: 3-letnia dziewczynka tańczy do Watch Me. Nie będziecie mogli oderwać od niej wzroku
Autor: Fot. Screen z YouTube 3-letnia Elyse szybko stała się gwiazdą internetu

Hit internetu: 3-letnia dziewczynka tańczy do Watch Me i podbija sieć. Sposób tańca uczynił z niej prawdziwą gwiazdę internetu. I chociaż dziewczynka musi jeszcze popracować nad choreografią, zapewniamy, że nie będziecie mogli oderwać od niej wzroku. 

Hit internetu: 3-letnia dziewczynka tańczy do Watch Me. Doskonale wiemy, że to już nie pierwszy raz kiedy ktoś próbuje naśladować taniec z klipu do piosenki Silento. Jednak zapewniamy, że to nagranie rozbawi Was do łez. Główna bohaterka wideo w błyskawicznym tempie stała się gwiazdą internetu. Jej taniec zdobył na Facebooku już 7,5 miliona odsłon.

Hit internetu: 3-latka tańczy do Watch Me

Na nagraniu, które stało się hitem internetu widzimy grupkę dzieci i świętego mikołaja. Wszyscy tańczą do utworu Silento Watch Me. Jednak na tle całej grupy wyróżnia się jedna dziewczynka. Mała blondyneczka ubrana w niebiesko-czarny strój przykuwa uwagę już na samym początku nagrania. To 3-letnia Elyse, którą mama postanowiła sfilmować podczas treningu tańca. - Wideo jest trochę chwiejne, ponieważ nie mogłam przestać się śmiać - napisała pod zamieszczonym w sieci filmem kobieta. Wcale nas to nie dziwi. 3-latka chociaż jeszcze będzie musiała popracować nad pewnymi elementami choreografii jest nie do podrobienia. W tańcu nie przeszkadza jej muzyka, a jej ekspresja i zaangażowanie są godne podziwu. Zobaczcie sami:

>>Wyniki lotto 19.12.2015 - sprawdź, ile kasy potrzebowali znani artyści, by rozpocząć trasę koncertową. Lista najdroższych koncertów.

KL

Najnowsze