Hit internetu: 3-letnia dziewczynka tańczy do Watch Me. To VIDEO rozbawi Was do łez

2015-12-18 15:21
Hit internetu: 3-letnia dziewczynka tańczy do Watch Me. Nie będziecie mogli oderwać od niej wzroku
Autor: Fot. Screen z YouTube 3-letnia Elyse szybko stała się gwiazdą internetu

Hit internetu: 3-letnia dziewczynka tańczy do Watch Me i podbija sieć. Sposób tańca uczynił z niej prawdziwą gwiazdę internetu. I chociaż dziewczynka musi jeszcze popracować nad choreografią, zapewniamy, że nie będziecie mogli oderwać od niej wzroku. 

Hit internetu: 3-letnia dziewczynka tańczy do Watch Me. Doskonale wiemy, że to już nie pierwszy raz kiedy ktoś próbuje naśladować taniec z klipu do piosenki Silento. Jednak zapewniamy, że to nagranie rozbawi Was do łez. Główna bohaterka wideo w błyskawicznym tempie stała się gwiazdą internetu. Jej taniec zdobył na Facebooku już 7,5 miliona odsłon.

Hit internetu: 3-latka tańczy do Watch Me

Na nagraniu, które stało się hitem internetu widzimy grupkę dzieci i świętego mikołaja. Wszyscy tańczą do utworu Silento Watch Me. Jednak na tle całej grupy wyróżnia się jedna dziewczynka. Mała blondyneczka ubrana w niebiesko-czarny strój przykuwa uwagę już na samym początku nagrania. To 3-letnia Elyse, którą mama postanowiła sfilmować podczas treningu tańca. - Wideo jest trochę chwiejne, ponieważ nie mogłam przestać się śmiać - napisała pod zamieszczonym w sieci filmem kobieta. Wcale nas to nie dziwi. 3-latka chociaż jeszcze będzie musiała popracować nad pewnymi elementami choreografii jest nie do podrobienia. W tańcu nie przeszkadza jej muzyka, a jej ekspresja i zaangażowanie są godne podziwu. Zobaczcie sami:

>>Wyniki lotto 19.12.2015 - sprawdź, ile kasy potrzebowali znani artyści, by rozpocząć trasę koncertową. Lista najdroższych koncertów.

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze