Hit Ariany Grande przeżywa drugie życie. No Tears Left To Cry rządzi na TikToku!

2020-07-07 13:49 Patrycja Obarowska
Ariana Grande
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Hit Ariany Grande rządzi na TikToku! Okazuje się, że aplikacja nadała piosence drugie życie i sprawiła, że znowu jest popularna! No Tears Left To Cry ponownie na szczycie, a wszystko dzięki najbardziej popularnej platformie w dobie internetu! Wszystkie szczegóły zdradzamy na ESKA.pl!

Ariana Grande z hitem, który powstał kilka lat temu znowu na szczycie, a wszystko dzięki najbardziej popularnej aplikacji, mowa oczywiście o TikToku! Okazuje się, że to właśnie dzięki tej platformie, jedna z piosenek popularnej wokalistki właśnie przeżywa drugie życie i jest niesamowicie popularna w apce! Ciekawostką jest również fakt, że dzięki TikTokowi piosenka Ariany odnotowała wzrost sprzedaży aż o 15 procent! To jedna z sytuacji, w której jesteśmy świadkami siły i potęgi internetu, który otacza nas na co dzień! TikTok to najpopularniejsza aplikacja ze wszystkich innych mediów społecznościowych, a stała się ona szczególnie rozchwytywana w trakcie pandemii koronawirusa, ponieważ użytkownicy pobierali ją z czystej ciekawości. Piosenka Ariany Grande pod tytułem No Tears Left To Cry powstała w 2020 roku, a dzięki popularności na TikToku znowu jest o niej głośno! Już na ESKA.pl możecie zobaczyć kilka słynnych TikToków, które powstały właśnie przy użyciu piosenki wokalistki. 

Ariana Grande - TikTok 

Piosenki Ariany Grande na TikToku są niesamowicie popularne. Fani wokalistki uwielbiają nagrywać filmiki do jej hitów, a niektórzy nawet charakteryzują się na nią. 

Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze