Hero - Jessie J. Jest już zapowiedź nowej piosenki Jessie J do filmu Kick-Ass 2! Posłuchaj [AUDIO]

2013-07-18 16:06

Jessie J pochwaliła się fanom zapowiedzią swojej nowej piosenki zatytułowanej Hero, która znajdzie się na soundtracku do filmu Kick-Ass 2. Wokalistka teaser kawałka podesłała followującym ją na Twitterze. Czy Hero Jessie J to nowy hit brytyjskiej gwiazdy, który wypromuje Kick-Ass 2 na kinowy przebój? Sprawdź na ESKA.pl!

Hero to tytuł nowej piosenki Jessie J, której zapowiedź wokalistka zaserwowała swoim fanom na Twitterze. Kawałek z soundtracku do Kick-Ass 2 w całości usłyszymy na kilka tygodni przed premierą filmu, który w polskich kinach będzie dostępny od 23 sierpnia 2013 roku. Tekst do Hero napisała sama Jessie J. Numer ma znaleźć się także na trackliście drugiej płyty piosenkarki.

>>> KICK ASS 2 - zwiastun tylko dla dorosłych! [VIDEO 18+]


Czy Hero doczeka się teledysku? Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat klipu promującego nową piosenkę Jessie J, jednak jest to bardziej niż pewne.

Hero - Jessie J
to nie pierwsza piosenka wokalistki, którą nagrała do kinowej produkcji. Na swoim koncie gwiazda ma już kawałek Silver Lining (Crazy Bout You) promujący Poradnik Pozytywnego Myślenia. Wiemy też, że piosenkarkę usłyszymy na soundtracku do Dary Anioła: Miasto Kości.


Posłuchaj zapowiedzi Hero - Jessie J!JB

Najnowsze