Helena Vondrackova - wiek, wzrost, dzieci, piosenki. Kim jest jurorka Star Voice. Gwiazdy mają głos?

2020-07-12 20:29
Helena Vondrackova: wiek, wzrost, dzieci, piosenki. Kim jest jurorka Star Voice. Gwiazdy mają głos?
Autor: WBF Agencja Fotograficzna Helena Vondrackova: wiek, wzrost, dzieci, piosenki. Kim jest jurorka Star Voice. Gwiazdy mają głos?

Helena Vondrackova urodziła się w Pradze. Jest czeską piosenkarką i prezenterką telewizyjną. Jest najpopularniejszą artystką czeską XX wieku. Wszystkie naistotniejsze informacje dotyczące Heleny Vondrackovej znajdziecie na ESKA.pl.

Helena Vondrackova - wiek, wzrost, dzieci, piosenki - to najpopularniejsze frazy, których szukacie w wyszukiwarce Google. Wszystkie te informacje postanowiliśmy zamieścić w jednym artykule na ESKA.pl. Helena uchodzi za królową czeskiej piosenki i najpopularniejszą artystkę XX wieku u naszych sąsiadów. W dzieciństwie uczyła się gry na fortepianie. Vondrackova rozpoczęła swoją karierę w 1964 roku wygrywając konkurs Szukamy nowych talentów. Dzięki temu zwycięstwu, artystka mogła nagrać debiutancki singiel Červená řeka. Helena Vondrackova była uczestniczką programu Let's Dance na Słowacji, w 2007 roku wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, a od tego roku jest jurorem w programie TVP 2: Star Voice. Gwiazdy mają głos. Wokalistka jest bliską przyjaciółką Maryli Rodowicz. 

Helena Vondrackova - wiek

Helena Vondrackova urodziła się 24 czerwca 1947 roku w Pradze. Oznacza to, że w 2020 roku będzie obchodzić 73 urodziny.

Helena Vondrackova - wzrost

Vondrackova ma 173 centymetry wzrostu.

Helena Vondrackova - Instagram

Artystka mimo swojego wieku, jest bardzo aktywna w serwisie Instagram. Jej konto to @helenavondrackovaofficial. Helena publikuje zdjęcia z koncertów, ale możemy znaleźć również kilka zdjęć z prywatnej kolekcji wokalistki.

Helena Vondrackova - dzieci

Helena Vondrackova nie ma swoich dzieci. W jednym z wywiadów stwierdziła, że zostają jej do kochania dzieci brata, oraz dzieci z poprzednich związków męża Martina, z którym wzięła ślub w 2003 roku.

Helena Vondrackova - piosenki

Helena Vondrackova ma na swoim koncie aż 64 albumy solowe. Najpopularniejszym utworem wokalistki w Polsce jest wydany w 1974 roku singiel Malovany Dzbanku.

Najnowsze