Helena Englert w "Rodzince.pl". Zdrójkowski wyjawił, co ich łączy!

2025-08-13 15:29

"Rodzinka.pl" powraca na antenę Telewizji Polskiej po pięciu latach przerwy. W serialu zobaczymy nową postać, graną przez aktorkę Helenę Englert. Córka Jana Englerta wcieli się w nim w rolę serialowej partnerki Kuby, czyli Adama Zdrójkowskiego. Tylko u nas bohater produkcji wyjawił, jak grało mu się ze wschodzącą gwiazdą polskiego kina.

Helena Englert w Rodzince.pl

i

Autor: materiały ESKA.pl; AKPA/ AKPA

Helena Englert w obsadzie "Rodzinki.pl". Uwielbiany przez Polaków serial wraca po pięciu latach przerwy. W produkcji ponownie zobaczymy m.in. Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka, czyli serialowych Natalię i Ludwika Boskich, a także ich synów, granych przez Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego i Mateusza Pawłowskiego. Na ekranie pojawią się również Julia Wieniawa i Olga Kalicka.

W 17. sezonie "Rodzinki.pl" nie zabraknie nowych wątków, a wraz z nimi nowych bohaterów. Już w pierwszym odcinku widzowie będą mogli zobaczyć w akcji wschodzącą gwiazdę polskiego kina, córkę Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, Helenę Englert. 25-letnia aktorka wcieli się w rolę nowej dziewczyny serialowego Kuby (Adama Zdrójkowskiego), która mocno namiesza w jego życiu. Aktor w rozmowie z Eską zdradził, jak wyglądała ich współpraca na planie. Nie szczędził komplementów swojej rówieśniczce.

Zobacz też: Emilia Dankwa straciła rolę przez AFRYKAŃSKIE KORZENIE! "Żeby nie robić stereotypów"

Zdrójkowski o Helenie Englert. Namiesza w życiu serialowego Kuby!

Helena Englert w "Rodzince.pl"

Helena Englert dołączyła do obsady serialu "Rodzinka.pl" i pojawia się już w 1. odcinku nowego sezonu. Aktorka wciela się w nim w rolę nowej sympatii Kuby, który stał się imprezowiczem i mocno uprzykrza życie starszego brata, jego małżonki i córki, z którymi mieszka. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynie uda się usidlić kłopotliwego Boskiego. Zapytany o to, jak pracowało mu się z rówieśniczką, Zdrójkowski nie szczędził 25-latce komplementów.

Super! Tak naprawdę poznaliśmy się z Heleną dopiero na tym planie i polubiliśmy się. Bardzo dobrze mi się z nią pracowało. Graliśmy razem już wcześniej, ale poznaliśmy się właśnie tam, tam porozmawialiśmy ze sobą. Jest to mądra, super dziewczyna, która też ma swoje różne perypetie życiowe i uważam, że naprawdę trzeba ją poznać. Jest fantastyczną, inteligentną kobietą i aktorką. Pełen full wypas - zachwycał się w rozmowie z Eską.