Harry Styles w Polsce 2021 - bez szans na bilety na koncert? Rozpaczliwy apel fanów

2020-08-25 14:46 Patrycja Obarowska
Harry Styles
Autor: Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Harry Styles w Polsce! Artysta ogłasza trasę koncertową Love on Tour na 2021 rok, jednak już prawie nie ma na nią biletów! Wejściówki na koncert wokalisty rozeszły się w błyskawicznym tempie, co wywołało rozpacz fanów artysty, którzy nie zdążyli zaopatrzyć się we własny bilet! Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Harry Styles planuje trasę koncertową w Polsce! Artysta pojawi się u nas już 25 lutego 2021 roku. Światowa trasa Love on Tour jest idealną okazją do zobaczenia i posłuchania swojego idola na żywo, jednak nie każdy fan będzie miał taką możliwość! Otóż bilety na wydarzenie, na którym wystąpi wschodząca gwiazda muzyki pop rozeszły się w błyskawicznym tempie! Każda osoba zakochana w Harrym, która nie zdążyła kupić biletu na koncert artysty wylewa swoje żale i frustracje komentując sytuacje na Twitterze! Szukam biletu na koncert, tylko jednego‼ Byłabym bardzo szczęśliwa gdyby się znalazł proszę pisać jak macie do sprzedania miejsce nie ma znaczenia. - piszę jedna z zasmuconych fanek, która podobnie jak inni nie zdążyła kupić biletu na koncert gwiazdy. Komentarze fanów nie mają końca! Na Twitterze powstał nawet hasztag #HarryStylesLoveOnTourKrakow, który rozgrzewa internautów do czerwoności. 

#HarryStylesLoveOnTourKrakow - fani komentują 

Harry Styles będzie w Polsce już 25 lutego 2021 roku! Jednak nie wszyscy zdołali zakupić bilet na jego koncert. Zasmuceni tym faktem fani komentują:

  • Niestety nie udało mi się zdobyć biletu i już mi przykro jak myślę o koncercie, nie chce nawet myśleć jak będę się czuć w dzień występu.
  • łączę się w bólu z osobami które tak jak ja nie jadą.
  • Ja byłam pewna, że odwołali.... Teraz jestem jedynie pewna, że nie dostanę już biletu.
  • SPRZEDAM NERKĘ!
  • Dosłownie zrobiłabym wszystko żeby dostać bilet na płytę. Wszystko!

Harry Styles w Polsce - bilety 

Bilety na koncert artysty, który odbędzie się 25 lutego 2021 rozeszły się w błyskawicznym tempie. Jest jeszcze możliwość zakupienia biletu Platinum bezpośrednio od artysty lub organizatora wydarzenia. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze