Harry Styles to ulubiony członek One Direction Eda Sheerana! Przyjaciele na zawsze? Dowiedz się więcej na Eska.pl [VIDEO]

2013-01-29 18:00

Harry Styles z One Direction zdobywa coraz większe grono fanów, do którego dołączył teraz Ed Sheeran. Brytyjski wokalista wyznał, że były chłopak Taylor Swift to jego ulubiony członek 1D i jednocześnie prawdziwy przyjaciel. Czy to nowi Best Friends Forever?

Harry Styles to jeden z pięciu wokalistów One Direction, do fanów którego dołączył Ed Sheeran. Współautor tekstu do hitu Little Things wyznał, że to właśnie Harry jest jego ulubionym członkiem z 1D. Młodzi muzycy to przede wszystkim bardzo dobrzy przyjaciele, o czym Ed opowiedział w wywiadzie udzielonym magazynowi People.

Harry to ten, z którym mam najlepszy kontakt. Przyjaźniliśmy się przed One Direction - wyznał autor przeboju Lego House.

Wcześniej Harry zyskał sympatię między innymi Robbiego Williamsa i Kim Kardashian. Były chłopak Taylor Swift cieszy się także popularnością w rankingu Eska.pl na Najfajniejszego z One Direction 29 stycznia 2013 roku zajmując w nim drugie miejsce.

>>> Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan: który członek One Direction jest najfajniejszy? [RANKING]


Zobacz na Eska.pl Little Things - One Direction!JB

Najnowsze