Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan: który członek One Direction jest najfajniejszy? [RANKING]

2013-01-28 17:30

Harry Styles najfajniejszym członkiem One Direction? Który z piątki chłopaków z 1D ma najwięcej fanów: Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson, Zayn Malik czy też Niall Horan? Były chłopak Taylor Swift podbił serca Robbiego Williamsa i Kim Kardashian. A kto jest Twoim ulubionym członkiem boysbandu? 

>>> Baby One More Time w wykonaniu Seleny Gomez
>>> Honey - Stay. Honey coveruje Rihannę!

Harry Styles
to jeden z wokalistów One Direction. Oprócz niego boysband tworzą jeszcze Liam Payne, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan. Każdy z nich ma grupę swoich fanów, którzy oczywiście wspierają także cały zespół. Pod koniec 2012 roku najgłośniej zrobiło się jednak o Harrym, który ma za sobą związek z Taylor Swift.

Jego fanami są między innymi Robbie Williams i Kim Kardashian. Niall Horan to z kolei jedyny blondyn w zespole, a jak nie od dziś wiadomo niebieskoocy blondyni rozkochują w sobie miliony kobiet. Louis Tomlinson uchodzi za największego żartownisia w zespole, podczas gdy Liam Payne to uosobienie spokoju. Nie mniejsze zainteresowanie wzbudza tajemniczy Zayn Malik.

>>> Harry Styles z One Direction w lutym 2013 roku skończy 19 lat! Rusza urodzinowy projekt polskich Directionersów

Który członek One Direction jest najfajniejszy? Zdecyduj już teraz w rankingu Eska.pl. Jak myślicie, kto uzbiera najwięcej głosów? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie.


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze