Hania Sztachańska, Natalia Kawalec i Wiktoria Zwolińska z Voice Kids pomagają. Ich gorące 16 robią wrażenie!

2020-05-25 15:26 MK
Hania Sztachańska, Wiktoria Zwolińska, Natalia Kawalec
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP & Artur Zawadzki/REPORTER

Hot16Challenge trwa w najlepsze. Internautom oraz artystom, którzy zdecydowali się na nagranie własnych linijek, udało się zebrać już trzy miliony złotych. W pomoc w zebraniu jak największej kwoty na walkę z pandemią koronawirusa zaangażowały się również gwiazdy trzeciej edycji The Voice Kids - Natalia Kawalec, Wiktoria Zwolińska i Hania Sztachańska. Ich odpowiedzi na Hot16Challenge publikujemy na ESKA.pl.

The Voice Kids - Natalia Kawalec, Hania Sztachańska i Wiktoria Zwolińska, czyli finalistki popularnego show muzycznego również zaangażowały się w akcję Hot16Challenge, która od końca kwietnia podbija polskiego YouTube'a. Sukces drugiej odsłony wyzwania, które miało swój początek w 2014 roku zaskoczył samego jego inicjatora Solara. W przeciwieństwie do pierwszej edycji Hot16Challenge, tegoroczna ma jasno określony cel - zebrać jak najwięcej pieniędzy na walkę z pandemią koronawirusa. I choć początkowo napisane przez siebie zwrotki publikowali głównie raperzy, między innymi Taco Hemingway, Quebonafide czy Mata, do akcji szybko przyłączyli się reprezentanci innych gatunków muzycznych i twórcy internetowi - Roksana Węgiel, Viki Gabor, Kayah, Igor Herbut czy Dawid Podsiadło. Swoje odpowiedzi nagrały także utalentowane gwiazdy trzeciej edycji The Voice Kids - Hania Sztachańska, Wiktoria Zwolińska oraz Natalia Kawalec. Efekt jest imponujący - ponad trzy miliony zebrane na stronie siepomaga.pl.

Castingi do The Voice - co trzeba zrobić?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hania Sztachańska, Natalia Kawalec i Wiktoria Zwolińska - Hot16Challenge

Młode gwiazdy trzeciej edycji The Voice Kids pokazały w programie, co potrafią. Hania Sztachańska zaskoczyła widzów swoją metamorfozą, Natalia Kawalec zachwycała wykonaniami emocjonalnych ballad, a Wiktoria Zwolińska doskonale radziła sobie z ciężkim repertuarem. Dziewczyny zostały wielokrotnie docenione przez autorów takich kanałów jak The Voice Global czy Best of The Voice Kids. Jak finalistki The Voice Kids poradziły sobie z Hot16Challenge? Koniecznie sprawdźcie!

Najnowsze