Gwiazdy bez szkoły. Przerwali edukację i postawili na karierę

2022-10-28 13:42
Gwiazdy bez szkoły. Przerwali edukację i postawili na karierę
Autor: Jon Super/Associated Press/East News, Rex Features/East News, Pierre Teyssot / Splash News/EAST NEWS

Nie wszystkie gwiazdy skończyły szkołę. Niektórzy zdecydowali się porzucić edukację i postawić wszystko na jedną kartę. Dzięki temu spełnili swoje marzenia i odnalazły swoją życiową drogę. Które gwiazdy nie mają wyższego wykształcenia? Kto zdecydował się rzucić szkołę?

Gwiazdy bez szkoły potrafią radzić sobie całkiem nieźle. Niektórzy aktorzy, piosenkarze i sportowcy przerwali swoją edukację i postawili na karierę. Wygrała ich przebojowość, charyzma oraz talent. Nie wszystkie gwiazdy mogą pochwalić się wyższym wykształceniem. Wiele z osób, które widujemy na wielkim ekranie nie skończyło nawet liceum. Lista gwiazd bez wykształcenia jest całkiem pokaźna. Pomimo tego, że szkoła nie była im po drodze, osiągnęli ogromny sukces. Zdecydowali się postawić wszystko na jedną kartę i udać się krętą drogą po marzenia. Niektórym naprawdę się to opłaciło. Zazwyczaj gwiazdy swoją karierę zaczynają jeszcze jako dzieci. Ciągłe rozwijanie swojej pasji, doskonalenie talentu i treningi mogą zapełnić im kalendarz do tego stopnia, że nie starcza im już czasu na szkolę i obowiązki z nią związane.

Te gwiazdy wyjechały z Polski, by robić karierę. Niektórym naprawdę dobrze się powodzi! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze