Tomasz Niecik

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Gwiazda disco-polo w "Mam talent". Agnieszka Chylińska nie mogła powstrzymać śmiechu. Jego występ został przerwany!

2024-02-29 16:13

Przez program "Mam talent" przewinęło się całe mnóstwo wokalistek i wokalistów. Mało kto pamięta, że w formacie brał udział również nazywany często "królem disco-polo" Tomasz Niecik. Piosenkarz wykonał na scenie swój hit "4 osiemnastki", a oceniający występ jurorzy nie mogli uwierzyć w to, co właśnie zobaczyli.

Ten występ przeszedł do historii. W programie "Mam talent" debiutowało wielu odnoszących dziś sukcesy na polskiej scenie muzycznej wokalistek i wokalistów. Swoje pierwsze kroki stawiali tam m.in. Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka, Kamil Bednarek czy Ewelina Lisowska. Swoich sił w 3. edycji cieszącego się niesłabnącą popularnością show próbował również nieprzypadkowo nazywany przez wielbicieli tego gatunku muzycznego "królem disco-polo" Tomasz Niecik. 42-letni dziś piosenkarz był wówczas u progu ogólnopolskiej kariery. Artysta zaśpiewał na scenie hit "4 osiemnastki", który wywołał furorę wśród publiczności, jednak nie spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony zasiadających w jury Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Kuby Wojewódzkiego. Niecikowi nie pozwolono dokończyć zaplanowanego show.

Czy pamiętasz wszystkich zwycięzców Mam Talent? Ten quiz rozwiążą tylko najwięksi fani

Marcin Maciejczak reaguje na propozycje Eurowizyjne - Reacts | ESKA

Tomasz Niecik w "Mam talent"

Tomasz Niecik postawił na prawdziwe show. Na scenie towarzyszyły mu cztery tancerki, a on sam zaczął występ, siedząc za kierownicą samochodu terenowego. I o ile publiczność bawiła się doskonale, tak jurorzy okazali się bezlitośni. Wszyscy troje wcisnęli czerwony przycisk, uniemożliwiając Niecikowi dokończenie występu. Udział w "Mam talent" otworzył mu jednak drzwi do kariery. Ludzie słuchający muzyki disco-polo odkryli jego twórczość i do dziś tłumnie pojawiają się na jego koncertach. Sam Niecik powrócił kilka lat później do TVN-u już jako gwiazda. Mogliśmy oglądać go w formacie "Agent Gwiazdy".