Grzegorz Skawiński pokazał oczy! Bez okularów przeciwsłonecznych to już nie jest on

i

Autor: AKPA / screen z filmu na TikToku: grzegorzskawaskawinski Grzegorz Skawiński pokazał oczy! Bez okularów przeciwsłonecznych to już nie jest on

HIT INTERNETU

Grzegorz Skawiński z Kombii bez okularów przeciwsłonecznych! Czy te oczy mogą kłamać?

2023-09-27 8:30

Grzegorz Skawiński pokazał oczy, co wywołało ogromne poruszenie! 69-letni artysta, legendarny członek zespołu Kombii, sprawił tym samym sporą radość młodszej, ale również starszej widowni, która od kilkudziesięciu lat nie widziała gwiazdy bez tego charakterystycznego elementu. Jak wygląda Grzegorz Skawiński bez okularów? Na ulicy ciężko byłoby go poznać! Przekonajcie się o tym sami - na własne... oczy!

Spis treści

  1. Grzegorz Skawiński bez okularów - jak wygląda?

Grzegorz Skawiński bez okularów to rzadki, wręcz niespotykany widok. A szczególnie, jeśli chodzi o występy telewizyjne. Tylko nieliczni do tej pory wiedzieli, jak wokalista zespołu Kombii wygląda bez charakterystycznego dla siebie elementu ubioru. Do tej pory, bo postanowił ujawnić tą tajemnicę i to w bardzo zabawny sposób. Tym samym pokazał, że osiągając wiek emerytalny można nadążać za trendami. Wystarczą chęci, pozytywna energia i uśmiech na twarzy. Jednocześnie udowodnił, iż jest cool dziadkiem, który chce być rozpoznawalny i lubiany przez nastolatków. Tak, jak było to i jest w przypadku Krzysztofa Krawczyka. Nie tylko aktywność w mediach społecznościowych temu dowodzi. Ostatnio 69-letni członek zespołu Kombii pojawił się gościnnie w projekcie Qmple rapera Filipka z QueQuality. Wspólnie z stworzyli nową, rapową wersję utworu Pokolenie. Skawa, jak mówią na legendarnego artystę jego przyjaciele, od dłuższego czasu nagrywa materiały i udostępnia je na serwerach znanej platformy z krótkimi filmikami. Tam prezentuje akustyczne wersje hitów grupy, w której występuje od 2003 roku, pokazuje jak spędza wolny czas, a także odpowiada na pytania fanów. Jedno z nich związane było właśnie z charakterystycznymi, przeciwsłonecznymi okularami!

Tak wyglądała Blanka w 2007 roku. TAKIE zdjęcie z globusem ma każdy! [TYLKO U NAS]

Fagata przed FAME Friday Arena 2. "Stuu ma prze***ne"

Grzegorz Skawiński bez okularów - jak wygląda?

Grzegorz Skawiński bez okularów to jak Alan Walker bez maski, Gromee bez kapelusza, Slash bez cylindra, czy Charlie Chaplin bez melonika. Dla wielu osób było to ogromne zaskoczenie, że artysta postanowił ujawnić swój prawdziwy wizerunek. Szczególnie dla młodszej widowni. W filmiku wytłumaczył, że jest to image, który kiedyś sobie wymyślił: czarna broda, łysa głowa i czarne okulary. Przyznał, że w życiu codziennym to tak nie wygląda. Jak chodzi spać, idzie do toalety, czy je obiad, to ściąga okulary, bo noszenie ich byłoby głupotą. Najpopularniejszy komentarz na pod filmem opublikowanym przez wokalistę zespołu Kombii, brzmi: "Pan ma oczy :o". Inna osoba stwierdziła, że wychodząc na miasto powinien ściągać okulary. Wtedy nikt go nie pozna. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to zupełnie inny człowiek! Jak wygląda Grzegorz Skawiński bez okularów? Możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej!

Ile Smolasty bierze za koncert na urodzinach? KWOTA przyprawia o zawrót głowy

Listen on Spreaker.