Grzegorz Damięcki - żona, Belfer, dzieci, Instagram, rodzina

2018-01-26 10:56
Grzegorz Damięcki - żona, Belfer, dzieci, Instagram, rodzina
Autor: Fot. wbf Grzegorz Damięcki

Wszystko, co chcecie wiedzieć o Grzegorzu Damięckim, ale pytacie tylko Google. Sprawdzamy najpopularniejsze wyszukiwania na temat głównego bohatera filmu Podatek od miłości.

Grzegorz Damięcki - czy ma żonę i dzieci, ile ma lat i czy pochodzi z aktorskiej rodziny Damięckich? Internauci pytają Google o aktora, którego znamy z seriali, filmów i teatru. Na ESKA.pl sprawdziliśmy, o co pytacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania.

Ile ma lat Grzegorz Damięcki?

Aktor urodził się 15 listopada 1967 roku.

Grzegorz Damięcki - żona, dzieci

Żoną Grzegorza Damięckiego jest Dominika Laskowska. Para ma dwójkę dzieci - syna Antoniego i córkę Aleksandrę.

Grzegorz Damięcki - rodzina

Grzegorz Damięcki pochodzi z aktorskiej rodziny. Jego ojciec, Damian Damięcki jest aktorem, a mama - Barbara Borys-Damięcka to polska reżyser teatralna i telewizyjna. Kuzynami Grzegorza są Mateusz i Matylda Damięcka.

Grzegorz Damięcki - filmy

50-letni aktor jest z znany przede wszystkim z takich filmów jak: Lista Schindlera, Chopin. Pragnienie miłości, Jasminum, Bodo, Po prostu przyjaźń. W styczniu 2018 roku ukazał się film z Grzegorzem Damięckim w roli głównej. Aktor zagrał Mariana w komedii romantycznej Podatek od miłości.

Grzegorz Damięcki - Belfer, Wataha

Grzegorza Damięckiego możemy oglądać również w serialach. Mowa tu m.in. o takich produkcjach jak: Belfer, Pakt, Wataha czy Czas honoru.

Grzegorz Damięcki - Instagram

Grzegorz Damięcki nie prowadzi swojego konta w serwisie Instagram. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze