Gromee z Cool Me Down rusza na podbój świata. INNA podekscytowana współpracą!

i

Autor: Zosia Zija i Jacek Pióro / Sony Music Poland / Global Records Gromee z Cool Me Down rusza na podbój świata. INNA podekscytowana współpracą!

Gromee z Cool Me Down rusza na podbój świata. INNA podekscytowana współpracą!

2021-04-23 12:58

Czołowy polski DJ i producent Gromee oraz INNA, królowa europejskiej sceny dance, stworzyli numer, którego hipnotyzujący refren nie wyjdzie z głowy słuchaczom przez najbliższe miesiące. Cool Me Down to utwór skrojony pod hit tego lata!

Gromee i Inna - piosenka Cool Me Down, to premiera, która wzbudza wielkie, pozytywne emocje. Jeszcze zanim utwór pojawił się w sieci pojawiało się mnóstwo komentarzy osób wyczekujących gorącego singla. Internauci pokochali ten utwór już po pierwszym przesłuchaniu. Piosence towarzyszy pełen efektownych świateł teledysk w którym możemy zobaczyć oboje artystów. Klip przywołuje na myśl zarówno modowe wybiegi, jak i klubowe imprezy, za którymi cały świat zdążył już zatęsknić. Gromee ma nadzieję, że słuchając tego utworu poczujemy się jak na najlepszej letniej imprezie!

INNA w ekskluzywnym występie na ESKA.pl. Ten koncert porwie Was do tańca!

Gromee i Inna - piosenka Cool Me Down

Gromee po sukcesie utworu Worth It z wokalistką ADSIS, zaprezentował kolejny singiel, który ma potencjał, aby podbić listy przebojów w całej Europie! W jego nowym utworze można usłyszeć rumuńską wokalistkę INNA, którą polska publiczność pokochała za hity takie jak Sun Is Up, In Your Eyes czy Hot. Co mówi INNA o współpracy z Gromee'm?

Jestem podekscytowana współpracą z Gromee’m! Liczę na to, że ten numer porwie was do tańca! 

- mówi INNA, której ostatni singiel Flashbacks jest aktualnie jednym z najgorętszych hitów w Rosji, Rumunii, Bułgarii, Turcji czy na Ukrainie.

Cool Me Down to kolejny dowód na to, że Gromee, jak nazywają go koledzy z branży, to maszyna do robienia przebojów, a jego niezawodne wyczucie do muzycznych trendów przynosi współprace z wielkimi gwiazdami.