Gromee po Eurowizji 2018 osiągnął wielki sukces!

2018-05-16 14:03
Gromee po Eurowizji osiągnął wielki sukces!
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER Gromee

Gromee po Eurowizji zaczyna osiągać sukcesy na świecie! Okazuje się, że dla producenta pojawienie się na konkursie było dopiero początkiem!

Gromee udowodnił, że brak spektakularnego sukcesu na Eurowizji, nie przekłada się w żaden sposób na to, jak naprawdę fani odbierają jego muzykę. Okazuje się, że Light Me Up, z którym reprezentował nasz kraj na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie, podbija teraz światowe listy przebojów. Piosenka ma naprawdę ogromne szanse, żeby stać się międzynarodowym hitem lata 2018.

Gromee podbija listy przebojów na całym świecie

Eurowizja 2018 nie okazała się dla naszego kraju dużym sukcesem. Ekipa z Polski, czyli Gromee z Lukasem Meijerem, którzy wykonali wspólnie utwór Light Me Up, nie dostali się do finału konkursu. Okazało się także, że Polska zajęła w drugim półfinale 14. miejsce na 18 rywalizujących krajów. Jednak brak przychylnego przyjęcia na Eurowizji kompletnie nie przekłada się na to, jak Light Me Up radzi sobie na zagranicznych listach przebojów.

Eurowizja 2018 - GROMEE dla ESKA.pl: 'Są ważniejsze rzeczy, nic nie przegraliśmy!'

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 to głównie wiele zaskoczeń i niespodziewanych rozstrzygnięć. W czwartek, 10 maja, w drugim półfinale awansowała nisko oceniana przez ekspertów Słowenia i Serbia, a odpadła Polska, której występ zbiera świetne opinie od internau

Okazuje się bowiem, że eurowizyjna propozycja polskiego producenta znalazła się na listach przebojów TOP 50 w aż 10 krajach w serwisie Spotify. I to z naprawdę wysokimi wynikami:

  • Estonia - 12. miejsce
  • Dania - 13. miejsce
  • Węgry - 15. miejsce
  • Szwecja - 23. miejsce
  • Polska - 26. miejsce
  • Belgia - 36. miejsce
  • Austria - 36. miejsce
  • Holandia - 39. miejsce
  • Norwegia - 40. miejsce

W polskiej liście przebojów Light Me Up pobiło między innymi Eda Sheerana, Camillę Cabello czy Alvaro Solera. Oprócz tego na samym YouTubie utwór ma ponad 12 milionów wyświetleń. Wszystko wskazuje na to, że dla Gromeego sam udział w konkursie może okazać się o wiele lepszą przepustką do wielkiej kariery niż faktyczne zwycięstwo. Light Me Up stanie się światowym hitem tego lata?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze