Gromee nie zwalnia tempa! Razem z Olivią Addams stworzył HIT jesieni 2021?

2021-11-24 16:07
Gromee nie zwalnia tempa! Razem z Olivią Addams stworzył HIT jesieni 2021?
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Gromee nie zwalnia tempa! Razem z Olivią Addams stworzył HIT jesieni 2021?

Gromee to czołowy polski DJ, producent oraz juror w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wielokrotnie podbijał listy przebojów utworami takimi jak One Last Time (feat. Jasper Jenset) czy Cool Me Down z INNA. Teraz powraca z nowym tanecznym hitem na który wszyscy czekali!

Gromee: Kocham muzykę, oraz pracę z ludźmi którzy traktują ją jak pasję, i najlepszą formę do wyrażania siebie. Olivia Addams niewątpliwe, należy właśnie do tej nielicznej grupy osób. Gdy po raz pierwszy usłyszałem jej głos, wiedziałem, że muszę zrobić z nią utwór. Jakiś czas temu, spotkaliśmy się w Polsce po raz pierwszy, i wspólnie doszliśmy wniosku, że musimy razem coś stworzyć. Później wszystko potoczyło się w ekspresowym tempie. Utwór nagraliśmy zdalnie- Olivia w Rumuni, ja w Polsce. Na szczęście w końcowej fazie tworzenia Broken nasze drogi się skrzyżowały i spotkaliśmy się w Rumunii na planie teledysku. To był wspaniały czas i obiecałem Rumuńskiej ekipie, że wkrótce tam wrócę.

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Olivia Addams: Broken to piosenka o nadziei i miłości (dokładnie w tej kolejności). Chodzi o miłość między dwojgiem ludzi, której los nigdy nie sprzyjał. Mimo to, w głębi serca wiedzieli, że ich więź jest na tyle silna, że warto o nią walczyć. Współpracę z Gromeem wspominam super! Gromee jest niezwykle życzliwym i profesjonalnym artystą. Jestem bardzo wdzięczna i nie mogę uwierzyć w to, co wspólnie stworzyliśmy. Świetnie bawiliśmy na planie teledysku. Jestem absolutnie zachwycona efektem końcowym i mam nadzieje, że Wy też będziecie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze