Gromee nie zwalnia tempa! Razem z Olivią Addams stworzył HIT jesieni 2021?

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Gromee nie zwalnia tempa! Razem z Olivią Addams stworzył HIT jesieni 2021?

Gromee nie zwalnia tempa! Razem z Olivią Addams stworzył HIT jesieni 2021?

2021-11-24 16:07

Gromee to czołowy polski DJ, producent oraz juror w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wielokrotnie podbijał listy przebojów utworami takimi jak One Last Time (feat. Jasper Jenset) czy Cool Me Down z INNA. Teraz powraca z nowym tanecznym hitem na który wszyscy czekali!

Gromee: Kocham muzykę, oraz pracę z ludźmi którzy traktują ją jak pasję, i najlepszą formę do wyrażania siebie. Olivia Addams niewątpliwe, należy właśnie do tej nielicznej grupy osób. Gdy po raz pierwszy usłyszałem jej głos, wiedziałem, że muszę zrobić z nią utwór. Jakiś czas temu, spotkaliśmy się w Polsce po raz pierwszy, i wspólnie doszliśmy wniosku, że musimy razem coś stworzyć. Później wszystko potoczyło się w ekspresowym tempie. Utwór nagraliśmy zdalnie- Olivia w Rumuni, ja w Polsce. Na szczęście w końcowej fazie tworzenia Broken nasze drogi się skrzyżowały i spotkaliśmy się w Rumunii na planie teledysku. To był wspaniały czas i obiecałem Rumuńskiej ekipie, że wkrótce tam wrócę.

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Olivia Addams: Broken to piosenka o nadziei i miłości (dokładnie w tej kolejności). Chodzi o miłość między dwojgiem ludzi, której los nigdy nie sprzyjał. Mimo to, w głębi serca wiedzieli, że ich więź jest na tyle silna, że warto o nią walczyć. Współpracę z Gromeem wspominam super! Gromee jest niezwykle życzliwym i profesjonalnym artystą. Jestem bardzo wdzięczna i nie mogę uwierzyć w to, co wspólnie stworzyliśmy. Świetnie bawiliśmy na planie teledysku. Jestem absolutnie zachwycona efektem końcowym i mam nadzieje, że Wy też będziecie!