GROMEE i INNA - piosenka Cool Me Down HITEM lata 2021? Ten duet rozgrzewa do czerwoności!

GROMEE i INNA - piosenka Cool Me Down HITEM lata 2021? Ten duet rozgrzewa do czerwoności!
Autor: Sony Music Poland GROMEE i INNA - piosenka Cool Me Down HITEM lata 2021? Ten duet rozgrzewa do czerwoności!

Takiej współpracy na polskim rynku muzycznym jeszcze nie było. Gromee i INNA połączyli siły! Międzynarodowy duet pracował w studio, a efektem jest piosenka Cool Me Down, która sprawdzi się podczas wiosennych i letnich aktywności. Poznajcie szczegóły jednej z najgorętszych premier 2021 roku już teraz!

GROMEE i INNA - piosenka Cool Me Down to wyjątkowa propozycja, która uświetni trwającą wiosnę i porwie do tańca podczas nadchodzącego lata. O czym jest piosenka Cool Me Down? Tekst i znaczenie bardzo interesuje największych fanów świeżych brzmień. Zapowiadamy utwór w tym miejscu na ESKA.pl. Z jednej strony jeden z najpopularniejszych producentów w Polsce, a z drugiej strony jedna z największych rumuńskich gwiazd, która swoje pierwsze sceniczne kroki stawiała na koncertach organizowanych przez Radio ESKA. Artystka hitami, takimi jak: Hot, Love, Amazing, 10 Minutes, czy More Than Friends, błyskawicznie zdobyła serca polskich słuchaczy.

INNA w ekskluzywnym występie na ESKA.pl. Ten koncert porwie Was do tańca!

GROMEE i INNA - piosenka Cool Me Down

Cool Me Down to tytuł piosenki, pod którą podpisuje się Gromee i Inna. Duet, jakiego nikt się nie spodziewa, zaserwuje nam wspólną propozycję w piątek, 23 kwietnia 2021. Singiel usłyszycie w ramach New Music Friday w Radiu ESKA.

Cool Me Down - TEKST: o czym jest utwór?

O czym jest piosenka Cool Me Down? Utwór, za który odpowiada Gromee i Inna owiany jest dużą tajemnicą. Wiadomo, że będzie wydany międzynarodowo. Bądźcie czujni, bo w tym miejscu będziemy zdradzać dla Was kolejne szczegóły dotyczące tej gorącej premiery. 

GROMEE i INNA - piosenka Cool Me Down HITEM wiosny 2021?
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy GROMEE i INNA - piosenka Cool Me Down HITEM wiosny 2021?

Gromee nie raz udowodnił, że jego muzyczna misja to podnoszenie na duchu i dawanie radości innym ludziom. Po sukcesie z hitami Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka), a także Worth It, nie spoczął na laurach i przygotował kolejne produkcje. Wydał sentymentalny utwór Cracow In The Crown, a teraz zapowiedział utwór, który powstał we współpracy z rumuńską gwiazdą, Eleną Apostoleanu, znaną bardziej jako Inna.

INNA, czyli jedna z największych gwiazd rumuńskiej sceny ostatnich 15 lat. Swoją karierę rozpoczęła w 2008 roku. Początek i od razu wielkie uderzenie, które stanowi mega rozgrzewający hit zatytułowany po prostu: Hot. Utwór doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Artystka kilka miesięcy od jego premiery zadebiutowała na scenie, podczas imprezy ESKA Music Awards. Wtedy też otrzymała pierwszą, w swojej karierze, nominację do nagród. W sierpniu 2009 roku pojawił się jej debiutancki album, na którym znalazły się takie hity, jak: Love, Amazing, Deja Vu z Bobem Taylorem czy 10 Minutes. Dwa lata później gwiazda wydała kolejny krążek, z którego pochodzą... kolejne megahity. Mowa o singlu Sun Is Up, Un Momento, Endless, czy Club Rocker, w którym gościnnie pojawił się Flo Rida. Rumuńska gwiazda od tamtego czasu nieustannie jest na muzycznym rynku, a co najważniejsze - doskonale rozumie obecne trendy. Najlepiej widać to powyżej - oglądając jej koncert, w ramach Domowego Grania.

Najnowsze