GROMEE i Jesper Jenset w teledysku One Last Time! VIDEO zapowiedź TYLKO na ESKA.pl

2018-08-16 16:53
GROMEE i Jesper Jenset w teledysku One Last Time! Zapowiedź video TYLKO na ESKA.pl
Autor: fot. Gromee

One Last Time to jeden z ulubionych hitów słuchaczy Radia ESKA! Teledysk również przypadnie Wam do gustu. Zobaczcie zapowiedź na ESKA.pl!

Teledysk hitu One Last Time jest już gotowy! O czym będzie nowy klip Gromeego i Jespera Jenseta? Zapowiedź teledysku zobaczycie w tym miejscu - tylko na ESKA.pl! Gromee z dużym pietyzmem, dokładnością podchodzi do pracy nad muzyką, ale kładzie również duży nacisk na dokładność teledysków. Możemy się o tym przekonać oglądając muzyczny obrazek do Spirit, Light Me Up, Fearless czy wcześniej chociażby Open Up Your Heart. Teraz jest tak samo w przypadku klipu do hitu One Last Time. 

GROMEE i Reni Jusis - piosenka Ćma w imprezowym remiksie! Najlepszy HIT końca wakacji?!

Gromee - teledysk One Last Time

Gromee pod koniec lipca wybrał się do Norwegii, skąd pochodzi wokalista śpiewający One Last Time, Jesper Jenset. W dwa dni stworzyli klip, który na pewno przypadnie Wam do gustu! Całość utrzymana jest w mrocznym, tajemnicznym, ale wyjątkowym klimacie. Sami będziecie mogli to ocenić już w piątek, 17 sierpnia 2018. Premiera na profilu YouTube/GromeeVEVO oraz na ESKA.pl! 

Trzy dni przed premierą klipu - fragment ekskluzywnie tylko u nas!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze