Gromee, Ed Sheeran, VINAI & LA Vision i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 10.09.2021!

2021-09-10 14:24
Gromee, Ed Sheeran, VINAI & LA Vision i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 10.09.2021!
Autor: single cover art Gromee, Ed Sheeran, VINAI & LA Vision i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 10.09.2021!

Jesień 2021 będzie wyjątkowa i szczególna, a czas umilą nam doskonale brzmiące utwory od największych gwiazd. W Radiu ESKA, w każdy piątek, serwujemy wam najgorętsze i najciekawsze kawałki, które mogą stać się waszymi ulubionymi hitami. Czas na kolejną porcję jesiennych propozycji!

New Music Friday w Radiu ESKA to kolejne ciekawe propozycje, na które możecie głosować w Gorącej 20. Ostatnio zagraliśmy wam premierowo nowy utwór od Viki Gabor, gorącą propozycję od Purple Disco Machine, intrygujący utwór od Tribbsa, a także gorący kawałek od Jasona Derulo, który momentalnie stał się Waszym ulubionym hitem. Czas na kolejną porcję premier, które sprawdzą się jesienią 2021. Z nową piosenką pojawił się jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych producentów w Polsce. Gromee po sukcesie z hitem Cool Me Down, nagranym we współpracy z rumuńską gwiazdą Inną, podzielił się ze słuchaczami numerem zatytułowanym Talk To Me. Piosenka utrzymana jest w stylu disco, z mocnym wokalem holenderskiej piosenkarki, Catali. Waszą uwagę zwracamy również na nową propozycję od Don Diablo, a także świeżynkę, za którą odpowiada Vinai we współpracy z LA Vision!

ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!

New Music Friday w Radiu ESKA 10.09.2021 - premiery

Nowa piosenka Gromeego, świeża propozycja od Vinai, a także gorący kawałek od Don Diablo - to tylko niektóre premiery w New Music Friday w Radiu ESKA 10 września 2021. To również szczególny dzień dla fanów Eda Sheerana, który po sukcesie z hitem Bad Habits, zaserwował utwór Shivers. Mamy tu do czynienia z trzecim singlem promującym album = (Equals), którego premiera 29 października 2021. Warto odpalić Radio ESKA online również dla utworu Less of a Man. Za kawałek odpowiada Zak Abel, które wspólnie z Kygo, dał znakomite show podczas Fest Festivalu w Chorzowie.

Premiery w Radiu ESKA 10.09.2021 - lista

  • Gromee & Catali - Talk To Me
  • Ed Sheeran - Shivers
  • VINAI & LA Vision - Hide Away
  • Don Diablo - Stay Awake
  • Zak Abel - Less Of A Man
  • Mathieu Koss, Yves Paquet - Wicked Game (Pt. II)
  • Nico Santos - Would I Lie To You
  • Glass Animals - I Don't Wanna Talk (I Just Wanna Dance)

Najnowsze