Gromee o piosence Send Me Your Love, planach i dzieciach, które reagują na jego muzykę!

i

Autor: Radio ESKA Gromee o piosence Send Me Your Love, planach i dzieciach, które reagują na jego muzykę!

Gromee o piosence Send Me Your Love, planach i dzieciach, które reagują na jego muzykę!

2022-05-18 17:01

Gromee wypuścił wakacyjny hymn zatytułowany Send Me Your Love. Za jego sprawą chce wywoływać uśmiechy na twarzy słuchaczy i dzielić się tylko pozytywną energią. Skąd pomysł na stworzenie utworu SMYL? Jak w codziennym tworzeniu pomagają mu dzieci? Jakie ma muzyczne plany na 2022? Przekonajcie się oglądając wywiad już teraz - na ESKA.pl!

Gromee był gościem Kasi Węsierskiej z Radia ESKA. Krakowski producent opowiedział o tym, jak powstawał utwór Send Me Your Love, jakie jest jego zadanie i co najbardziej wpłynęło na ostateczne brzmienie singla. Zdradził też, jaka jest geneza nazwy EP-ki Tiny Sparks, która pojawiła się premierowo wraz z numerem. Andrzej Gromala otworzył się i pierwszy raz przedstawił kulisy komponowania w rodzinnym gronie. Jak się okazuje jego małżonka, Sara Chmiel-Gromala nagrywa wersje demo, a synek Franciszek ocenia, czy mu się podoba, czy nie. Gromee pierwszy raz zdradził również, że są plany organizacji kolejnej edycji Orchestonu, czyli imprezy łączącej muzykę elektroniczną z klasyką. Wiadomo, że artysta pracuje już nad nowymi aranżacjami. Obejrzyjcie wywiad w całości poniżej.

"Mówi po prostu, że mu się to nie podoba" - jak dzieci Gromee'ego reagują na jego muzykę?

Gromee - piosenka Send Me Your Love

Send Me Your Love to pierwszy w 2022 roku utwór, pod którym podpisuje się Gromee. Krakowski producent zaprosił do współpracy Antonię, czyli wokalistkę, która namieszała na europejskim rynku 13 lat temu. Wszystko to, gdy dograła swój wokal do megahitu Morena, Toma Boxera. Jak brzmi nowa piosenka Gromeego w całości? Artysta zdradził, że fani przekonają się tuż po majówce. Śmiało stwierdzamy, że mówimy tu o jednym z hitów wiosny 2022!

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Gromee (Andrzej Gromala) to człowiek orkiestra. Jego hity stale goszczą na rotacjach największych stacji radiowych. Na koncie ma imponującą serię platynowych singli, ponad 100 milionów streamów swoich nagrań na Spotify i ponad 200 milionów ich odtworzeń na YouTube. Był też headlinerem prestiżowych festiwali EDM, a na scenie występował w towarzystwie takich postaci, jak Mariah Carey, Sting, Elton John czy Steve Aoki. Ponadto jako pomysłodawca cyklu koncertów pod nazwą Orcheston zaprezentował klasyczne utwory z repertuaru muzyki elektronicznej i tanecznej w nowych opracowaniach, z wykorzystaniem stuosobowej orkiestry. Był wreszcie jurorem w popularnym programie telewizyjnym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jednak specjalnością Gromeego są współprace z wokalistkami i wokalistami działającymi na rynku międzynarodowym.