Grammy: najlepsze występy w historii Grammy Awards!

2016-02-15 15:55
Grammy: najlepsze występy w historii Grammy Awards!
Autor: Fot. Sony Music Niezapomniane występy na Grammy

Grammy ma swoją długą tradycję, a w niej kilka niezapomnianych występów. Na chwilę przez 58. galą przyznania statuetek Grammy postanowiliśmy przypomnieć najlepsze show w historii Grammy Awards.

Grammy to coroczna gala przyznania nagród muzycznych przez Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji. 58. gala Grammy Awards zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna uroczystość odbędzie się w Stamples Center w Los Angeles. Jakiś czas temu poznaliśmy wszystkie nominacje Grammy 2016. Liderami w liczbie nominacji są Kendrick Lamar, Taylor Swift i the Weeknd. Zwycięzców Grammy 2016 poznamy już w nocy 15 lutego. Sprawdź, gdzie oglądać Grammy 2016. Podczas uroczystości nie tylko poznamy laureatów, ale również obejrzymy wiele występów największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Podczas Grammy 2016 wystąpią m.in.: Adele, Rihanna czy The Weeknd.

>> Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy

Grammy - najlepsze występy

A jak było w poprzednich latach, które występy utkwiły w pamięci widzów? Przekonaj się już teraz na ESKA.pl. Poniżej prezentujemy kilka najlepszych występów podczas Grammy.

  • Adele: Rolling In The Deep - Grammy 2012

W 2012 roku Adele w brawurowy sposób wykonała jeden ze swoich hitów. Wokalistka zachwyciła publiczność głosem i bezbłędnym wykonaniem piosenki na żywo czy w tym roku Brytyjka da podobny popis swoich umiejętności? My wierzymy, że tak!

 

  • Prince & Beyonce: Purple Rain i 'Baby I'm a Star - Grammy 2004

Ten duet na stałe zapisał się w histori Grammy. Nic dziwnego, bo był jednym z najlepszych.

 

  • Eminem & Elton John: Stan

Po wydaniu płyty The Marshall Matters LP Eminem był ostro krytykowany za swoje homofobiczne teksty. W obronie rapera stanął sam Elton John łagodząc trochę wizerunek Eminema.

 

  • Rihanna: We Found Love - Grammy 2012

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Rihanna potrafi dać niezłe show. Udowodniła to swoim występem podczas Grammy 2012. W tym roku liczymy na równie udany występ.

  • Beyonce: Drunk In Love - Grammy 2014

Niesamowicie seksowna Beyonce wystąpiła na Grammy krótko po wydaniu krażka i wspólnie z mężem zaśpiewała Drunk In Love. O tym występie mówiło się później jeszcze długi czas!

  • Jennifer Hudson w hołdzie Whitney Houston - Grammy 2012

W 2012 roku podczas gali Jennifer Hudson zaśpiewała w hołdzie Whitney Houston. Przypomnijmy, że wokalistka zmarła niespełna dobę przed galą. Organizatorzy uznali, że do wykonania I Will Always Love You idealnie pasuje właśnie Hudson, która jedynie przy akompaniamencie pianina, w świetle jednego reflektora, w piękny sposób uczciła pamięć Houston.

 

KL

Najnowsze