Grammy 2016: Lady Gaga ze specjalnym występem

2016-01-07 14:39
Lady Gaga wystąpi na Grammy 2016
Autor: fot. Bulls Lady Gaga wystąpi na Grammy 2016

Lady Gaga wystąpi na Grammy 2016. Na gali rozdania prestiżowych nagród gwiazda zaprezentuje wyjątkowe show z użyciem najnowszych technologii. Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl

Lady Gaga wystąpi na Grammy 2016. Gwiazda powróci na scenę prezentując niezwykłe show, które powstanie dzięki współpracy z komputerowym gigantem, firmą Intel. Laureatka sześciu nagród Grammy obiecuje niezapomniane występ z użyciem najnowszej technologii. Wspólny projekt Haus of Gaga i firmy Intel ma na celu przedstawić połączenie techniki i kreatywności na najwyższym poziomie. Czy przyćmi nominowanych i zwycięzców Grammy Awards 2016?

Grammy 2016 - występ Lady Gagi

Występ Lady Gagi na gali rozdania nagród Grammy 2016 z pewnością będzie szansą na zaprezentowanie nowego materiału. Na razie nie wiadomo jednak, czy artystka zdecyduje się zaśpiewać nową piosenkę, czy też raczej wykona miks starszych hitów. Jedno jest pewne, Mother Monster po raz kolejny będzie się starała zwrócić uwagę całego świata muzyki. Gala Grammy Awards 2016 będzie transmitowana na żywo 15 lutego na kanale CBS. My już się nie możemy doczekać.

Zobacz występ Lady Gagi i Tony'ego Bennetta na gali rozdania nagród Grammy 2015 poniżej:

 

RC

Najnowsze