Gwiazdy

Grał Solejuka w "Ranczu". Tak zmienił się miłośnik Mamrota i słynnej ławeczki

2024-05-13 15:39

Każdy fan Rancza znakomicie zna miłośników ławeczki, którzy całymi dniami potrafili prowadzić przy sklepie rozważania na temat życia, innych mieszkańców oraz polityki. Tym razem postanowiliśmy dokładniej przyjrzeć się Solejukowi, czyli Sylwestrze Maciejewskiemu.

Chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że serial Ranczo to jedna z najbardziej kultowych produkcji w historii polskiej telewizji. Produkcja emitowana przez wiele lat na antenie Telewizji Polskiej, zdobyła ogromną popularność i uznanie widzów. Jednym z kluczowych czynników tego sukcesu są charakterystyczni bohaterowie, który znakomicie odzwierciedlali przywary i wady polskiego społeczeństwa. Serial nie tylko dostarcza rozrywki i humoru, ale także porusza istotne tematy społeczne i polityczne. Dzięki wyrazistym postaciom, widzowie mogą się łatwo identyfikować z ich losami i przeżywać razem z nimi wszelkie przygody i zawirowania życiowe. Jednym z ulubieńców fanów produkcji był Maciej Solejuk - stały bywalec słynnej ławeczki, który wielokrotnie kłocił się ze swoją żoną oraz strofował gromadkę dzieci. Z czasem jednak jego postać przeszła sporą metamorfozę.

WIEDŹMIN 3 PEŁEN ABSURDU?! 5 RZECZY, KTÓRE SIĘ TOTALNIE NIE UDAŁY | To Się Kręci #19

Ranczo - Solejuk

Solejuk z Rancza kojarzony jest przede wszystkim z porywczością i agresją, które wielokrotnie doprowadziły do bójek. Mieszkaniec Wilkowyj początkowo nie miał również problemu z tym, by podnieść rękę na żonę i siódemkę pociech. Jednak w kolejnych odcinkach możemy przyglądać się jego zmianie sposobu bycia oraz podejścia do życia. Choć Mamrot i sklepowa ławeczka nadal są nieodłącznymi częściami jego życia, to jego charakter staje się łagodniejszy. W barwną postać od samego początku wcielał się Sylwester Maciejewski - uznany aktor, którego możecie kojarzyć m.in. z takich produkcji jak "Alternatywy 4", "Rozmowy kontrolowane", "Czterdziestolatek. 20 lat później", Killer-ów 2-óch" czy "Mamuśki". Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktor zmieniał się przez lata. Jeśli jesteście ciekawi jego metamorfozy, koniecznie sprawdźcie nasza galerię.