Metamorfoza

Grała Hadziukową w "Ranczu". Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

2024-05-14 15:28

Wszyscy fani kultowego serialu z pewnością doskonale pamiętają niepewną siebie, momentami zahukaną Hadzikową, która wraz z rozwojem akcji przemieniła się w prawdziwą kobietę biznesu. Skromna, lecz stanowcza bohaterka Rancza doskonale wiedziała jak poradzić sobie z przeciwnościami losu. Aktorka grająca jej postać zmieniła się nie do poznania. Dziś po jej rudej czuprynie nie ma już śladu!

Celina Hadziuk, czyli żona Tadeusza - stałego bywalca kultowej ławeczki, przeszła w serialu prawdziwą metamorfozę. Mieszkanka Wilkowyj ze spokojnej, nieco wycofanej kobiety stała się przedsiębiorczą i twardo stąpającą po ziemi bizneswoman, która podbiła serca widzów. Słynna Hadziukowa całkowicie porzuciła nieśmiałość i przeistoczyła się w niezwykle przebojową i charyzmatyczną właścicielkę firmy produkującej sery, która odnosiła kolejne sukcesy. Fani Rancza doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w postać kobiety z rudą czupryną wcielała się Dorota Nowakowska. Swoją przygodę z produkcją rozpoczęła w 2006 roku, a zakończyła po dziesięciu latach. Aktorka, choć za sprawą angażu do produkcji zdobyła ogromną popularność, zniknęła ze srebrnego ekranu. Sprawdziliśmy, co teraz u niej słychać i jak wygląda.

Nie tylko "Skazany na śmierć". Oto najlepsze seriale, które dzieją się w więzieniu! | To Się Kręci #21

Ranczo - Hadziukowa

Hadziukowa z Rancza zauroczyła widzów już w pierwszych odcinkach. Każdy kolejny epizod jeszcze bardziej zwiększał sympatię fanów serialu, którzy z niecierpliwością czekali na jej kolejne pomysły. Rola w produkcji wybiła aktorkę niemal na szczyt popularności. Ta jednak, pozostając skromną kobietą, zdecydowała się zniknąć z TV i skupić na pracy w Teatrze Ateneum. Co więcej, okazuje się, że Dorota Nowakowska przefarbowała się na rudo specjalnie do roli w "Ranczu", by podkreślić zadziorny charakter swojej bohaterki. Aktorka postanowiła zmienić swój image. Zapuściła włosy, które teraz sięgają jej za ramiona oraz całkowicie zmieniła ich kolor. Naprawdę ciężko odnaleźć w niej postać z Rancza. Koniecznie sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, jak teraz wygląda.