Grace VanderWaal prezentuje teledysk Moonlight i zapowiada płytę

2017-08-03 19:13

Grace VanderWaal z amerykańskiego Mam talent prezentuje teledysk do singla Moonlight i zapowiada swój debiutancki album.

Grace VanderWaal, 13-letnia wokalistka, autorka piosenek i zwyciężczyni 11. sezonu program amerykańskiego Mam talent, podbiła serca Ameryki swoim talentem i własnymi, oryginalnymi piosenkami, które śpiewała w programie, akompaniując sobie na ukulele! Okrzyknięta „nową Taylor Swift”, po wygraniu talent show skupiła się na pracy w studio, czego efektem była wydana w ub.r. EP-ka „Perfectly Impatient” z wszystkim 5 oryginalnymi piosenkami wykonywanymi w przez nią w programie. 

Nowe piosenki: Grace VanderWaal - Moonlight

Teraz ta młoda i niezwykle utalentowana artystka prezentuje teledysk do najnowszego singla - „Moonlight”, który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty studyjnej. W teledysku w reżyserii Blythe Thomas, Grace, spacerując po dachach i ulicach Nowego Jorku, opowiada historię przyjaciela przeżywającego ciężkie chwile. Aby go pocieszyć, przypomina mu o wspólnie przeżytych magicznych chwilach przeżycia, a towarzyszy jej jak zwykle ulubiony instrument, ukulele.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze